Апостроф
Апостроф

Мер Сеула Пак Вон Сун пропав безвісти

У Кореї розшукують мера столиці Пак Вон Суна, про зникнення якого заявила в поліцію у четвер, 9 липня, його дочка. Про це повідомляє агентство Associated Press. В уряді Сеульського столичного регіону підтвердили, що мер не з'явився в четвер на роботу, у нього скасовані всі заплановані зустрічі.
Подробнее о событии
Апостроф
Espreso TV
Новое Время (НВ)

Мера Сеула знайшли мертвим

Новое Время (НВ)9 июля в 12:41
Радiо Свобода
Обозреватель
УНН
TCH.ua

Копатько объяснил, кто больше всего выиграл от задержания россиян в Белоруссии

Белорусские спецслужбы подозревают задержанных россиян в намерении дестабилизировать ситуацию в стране, в официальном комментарии МИД РФ опровергают это и утверждают, что задержанные граждане РФ оказались в Белоруссии транзитом и намеревались вылететь в Турцию.

53-річний красунчик розкрив секрет вічної молодості, доступний кожному - виглядає на 25: «Все просто»

Едсон Брандао (Edson Brandão) ніколи не вдавався до пластичної хірургії і вважає секретом своєї "вічної молодості" правильне харчування, догляд за шкірою і позитивне мислення.

Референдум про особливий статус Донбасу прокоментував Стефанчук

На питання щодо можливості винесення на референдум питання про надання особливого статусу Донбасу або Криму Стефанчук відповів, що на референдум може бути винесено будь-яке питання, яке побажає український народ.

У Міноборони України відповіли на погрози Росії озброїти Донбас

В оборонному відомстві нагадали, що Росія вже сьомий рік поспіль веде війну проти України та за цей час перекинула через неконтрольовану ділянку кордону більше 3 тисяч одиниць військової техніки.