Апостроф
Апостроф

Мер Сеула Пак Вон Сун пропав безвісти

У Кореї розшукують мера столиці Пак Вон Суна, про зникнення якого заявила в поліцію у четвер, 9 липня, його дочка. Про це повідомляє агентство Associated Press. В уряді Сеульського столичного регіону підтвердили, що мер не з'явився в четвер на роботу, у нього скасовані всі заплановані зустрічі.
Подробнее о событии
Апостроф
Espreso TV
TCH.ua
Новое Время (НВ)

Мера Сеула знайшли мертвим

Новое Время (НВ)9 июля в 12:41
Обозреватель
УНН
Радiо Свобода
Реклама

Вдову репера Енді Картрайта захищатиме адвокат російського історика, який убив і розчленував студентку

Читайте також: Руки в рюкзаку, голова у квартирі - російський історик розчленував аспірантку Нагадаємо, що після виявлення в квартирі в центрі Петербурга розчленованого тіла 30-річного українського репера Енді Картрайта (Олександра Юшка) було порушено кримінальну справу про вбивство.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Экс-глава «ВСМПО-Ависмы» Воеводин стал фигурантом уголовного дела

Как стало известно "Ъ-Урал", по факту хищения средств ПАО «Корпорация "ВСМПО-Ависма"» возбуждено уголовное дело по ч. 4 ст. 159 УК РФ (мошенничество, совершенное группой лиц по предварительному сговору в особо крупном размере).

Стало відомо, якою має бути заповнюваність ліжок хворими на COVID-19 під час зонального карантину

Нагадаємо, що Київська школа економіки розробила епідеміологічну модель поширення коронавірусу, яку використовує Міністерство охорони здоров'я для прогнозування розгортання епідемії.
Реклама

Екскандидат у президенти Білорусі Цепкало написав листа Зеленському, Трампу і лідерам ще 30 країн, але не Путіну

Колишній кандидат у президенти Білорусі Валерій Цепкало, якого не допустили до виборів, написав лист лідерам 32 країн, закликаючи підтримати "вільні та чесні вибори в Білорусі".
Реклама
Реклама

Київський БЦ «Леонардо» повністю евакуйовано - Quinn Group

У будівлі столичного бізнес-центру "Леонардо" на вул. Володимирській проведено повну евакуацію громадян, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" генеральний директор компанії Quinn Properties Ukraine (входить до Quinn Group, що володіє першою фазою БЦ "Леонардо") Ростислав Левінзон.
Реклама