Волынские Новости
Волынские Новости

У США вперше за 17 років проведуть смертну кару у федеральній в’язниці

Генпрокурор Вільям Бар після рішення відновити смертну кару на федеральному рівні доручив Федеральному бюро в'язниць скласти графік чотирьох страт. Страти засуджених заплановано на 13, 15 і 17 липня, а також 28 серпня цього року.
Подробнее о событии
Aspi News
ZIK
Ракурс
Волынские Новости

Глава МОЗ РФ розповів про «проривну» вакцину від COVID-19: потрібні подальші дослідження

За словами Мурашко, результати доклінічних і клінічних досліджень вакцини будуть опубліковані найближчим часом, передає telegram-канал Lifeshot (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).

Володин поручил продолжить проверку двойного гражданства депутатов

Председатель Госдумы Вячеслав Володин попросил комитет нижней палаты парламента по безопасности и противодействию коррупции направить запросы в МИД, МВД, ФСБ и СВР по поводу наличия у депутатов иностранного гражданства.

Російський диригент відмовився від ордену Лукашенка, але не гидував нагородою Путіна

Любов до Путіна і виступи в анексованому Криму Попри висловлену позицію щодо подій в Білорусі, сам Співаков не гребує виступами на замовлення Кремля й нещодавно отримав з рук Володимира Путіна нагороду за видатний вклад у культуру Росії.

Подозреваемым в убийстве главы ЦПЭ по Ингушетии предъявлено обвинение

Организатору и 11 участникам террористического сообщества предъявлено обвинение по делу об убийстве главы Центра противодействия экстремизму (ЦПЭ) по Ингушетии Ибрагима Эльджаркиева.

Пограничники Беларуси не пустили в страну провокаторов из Латвии

Пограничники обратили внимание на двух подозрительных граждан Латвии спортивного телосложения, как оказалось, 1975 и 1993 годов рождения, в среду во время оформления прибывших пассажиров рейса Лондон-Минск.

Джон Ледженд и Крисси Тейген готовятся к рождению третьего ребенка

В атмосферном клипе Джон Ледженд и Крисси Тейген наслаждаются компанией друг друга в романтичных локациях, и на финальных кадрах 34-летняя модель нежно поглаживает свой живот, намекая на третью беременность.

Опрос показал недоверие врачей к вакцине от коронавируса

Сенатор о регистрации отечественной вакцины от COVID-19 66% респондентов заявили, что у них нет достаточных данных об эффективности препарата, больше половины опрошенных указывают на беспокоящий их факт, что вакцина была создана за «слишком короткое время», уточняет «Свободная пресса».

Вчені пояснили, чому у дітей в бідних сім’ях погана пам’ять

Як виявилося, діти з сімей з нижчим доходом в середньому показували гірші результати в тестах на пам’ять і мовні здібності на відміну від своїх однолітків, які жили в сім'ях з більш високим доходом.

Колишній адвокат Трампа пообіцяв розповісти про його змову з Росією на виборах 2016 року

Що розповіла про Трампа його племінниця, чия книга стала бестселером ще до виходу Коен зазначає, що не мали рації ні ті, хто вважав, що Трамп був обманщиком під контролем Росії, ні ті, хто вважав, що весь скандал з Росією був полюванням на відьом.

Проти санкцій США за «Північний потік 2» виступили 24 країни ЄС

Санкції США проти «Північного потоку 2» не підтримують у Європейському Союзі — 24 країни ЄС підписали ноту протесту, яка вимагає від Вашингтона припинити втручання у будівництво спільного з Росією газогону.