Обозреватель
Обозреватель

У Трампа поставили умову Росії для зняття санкцій

Санкції США проти Росії будуть зняті тільки в тому разі, якщо вона перестане проявляти свою агресію стосовно інших країн і стане дружньою до Заходу.
Подробнее о событии
Главком
Обозреватель
Показать все источники

Женщина с ребёнком подорвались на украинском снаряде в Золотом

«В результате детонации неразорвавшегося снаряда, принадлежащего бойцам из 30-й бригады ВСУ, осколочные ранения различной степени тяжести получили мать и ребёнок, которые выгуливали скот», — сказано в сообщении.

Пінчук планував продавати колеса Укрзалізниці в 4 рази дорожче собівартості-екс-директор з фінансів УЗ

«У квітні 2019 року раптово з'явилася інформація, що «Укрзалізниці» цільнокатані колеса будуть продавати в два рази дорожче – по 30 тисяч гривень замість 15 тис.це при тому, що у нас вже був затверджений фінансовий план, потрібно було починати тендери і т. д.», - розповів Рязанцев.

Генерал СНА подтвердил присутствие иностранных боевиков в Азербайджане

Сам генерал сказал, что бойцы СНА отправились в Азербайджан из-за того, что на подконтрольных Турции территориях плохая экономическая ситуация, а они хотят позаботиться о своих семьях.

Патрушев обсудил с армянским коллегой ситуацию в Карабахе

Секретари Советов безопасности Армении и РФ Армен Григорян и Николай Патрушев обсудили во вторник по телефону вопросы, связанные с эскалацией конфликта в Карабахе, сообщили в пресс-службе армянского Совбеза.

Ціна електроенергії для населення в поточному році не зміниться

"Міненерго і уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної соціально-економічної ситуації ціна електроенергії для населення до кінця поточного року залишиться незмінною", - повідомляється на Facebook-сторінці Міненерго.

Виробників м’яса птиці очікує нестабільна ринкова кон’юнктура

Протягом цілого року ми очікуємо невелике зростання світового виробництва м’яса птиці, головним чином за рахунок розширення птаховиробництва в Китаї і В’єтнамі, де АЧС знизила доступність свинини, а також за рахунок розширення виробництва в США, - зазначив старший аналітик компанії Animal Protein Нан-Дірк Малдер.

У Харкові завтра прощатимуться із загиблими в авіакатастрофі АН-26

Нагадаємо, 25 вересня близько 20:50 год у Харківській області поблизу 530 кілометру траси Київ-Харків, за 2 км від військового аеропорту, поруч із дорогою коли заходив на посадку впав військовий літак АН-26 та одразу загорівся.