ZIK
ZIK

У Венесуелі збили американський літак з наркотиками

На початку липня у Венесуелі військові збили американський літак, який нелегально увійшов в повітряний простір країни. За словами військових, він використовувався для перевезення наркотиків. За даними сервісу Flightradar, йдеться про приватний літак марки Hawker 800.
С чего всё началось
РИА Новости

Венесуэльские военные сбили перевозивший наркотики самолет из США

МОСКВА, 16 сен — РИА Новости. Венесуэльские военные сбили американский самолет с наркотиками, сообщил глава МВД Боливарианской Республики Нестор Ревероль.
РИА Новости15 сентября в 21:51
Подробнее о событии
ZIK
Апостроф
Показать все источники

Близько 200 осіб затримано в Білорусі під час акцій протесту в неділю

Під час несанкціонованих масових заходів в Білорусі в неділю кількість затриманих збільшилася і склала близько 200 чоловік, повідомила агентству "Інтерфакс-Захід" офіційний представник МВС Ольга Чемоданова.

В Крыму сообщили об американских БПЛА у границ региона

«На границе с Крымом активность украинских БПЛА сошла на нет после активизации американских дронов в экономической морской зоне полуострова», — цитирует РИА Новости источник в силовых структурах республики.

В Якутии установлено 14 виновников лесных пожаров

Минэкологии Якутии предупреждает об административной и уголовной ответственности по фактам выжиганий на землях сельскохозяйственного назначения и на землях, примыкающих к лесному фонду, и напоминает об усилении патрульно-рейдовых мероприятий на территории лесного фонда и на землях, примыкающих к лесному фонду.

«Ъ» стали известны детали общенационального плана восстановления экономики

Утвержденный правительством общенациональный план восстановления экономики в заключительной версии стоит 6,4 трлн руб. и с точки зрения финансирования более чем наполовину исполнен.

Власти непризнанной НКР заявили о гибели уже более 30 военных в Карабахе

В непризнанной Нагорно-Карабахской республике сообщили, что артиллерийскому обстрелу подверглись мирные населенные пункты в Карабахе, в том числе столица Степанакерт, власти призвали население укрыться, а позже объявили в Карабахе военное положение и мобилизацию.

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.

Стан курсанта, який вижив під час катастрофи Ан-26, середньої тяжкості

Курсант Харківського університету Повітряних сил 20-річний В’ячеслав Золочевський, який став єдиним, хто вижив у катастрофі літака Ан-26, перебуває при свідомості у стані середньої тяжкості.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

На Сумщині затримали контрабандистів із 600 кг ікри

У кузові автомобіля «ГАЗель» виявили 24 контейнери з червоною ікрою загальною вагою біля 600 кг, мішки з жіночими хустками, майже сотню коробок з художньою літературою, а також 60 флаконів з косметичними засобами.