LB.ua
LB.ua

Microsoft підтвердив намір купити TikTok

У Microsoft заявили про намір прискорити переговори з ByteDance щодо угоди з продажу американської частки TikTok і досягти результатів протягом "декількох тижнів". Крайньою датою завершення переговорів у компанії назвали 15 вересня.
Подробнее о событии
5 канал (Україна)
Радiо Свобода
LB.ua
Українська служба Голосу Америки

Microsoft порадився з Трампом про купівлю TikTok

Українська служба Голосу Америки3 августа в 06:38
Новое Время (НВ)
Ракурс

Азербайджан пригрозив знищити гарнізон Збройних сил Вірменії у Нагірному Карабаху

Військове командування Азербайджану запропонувало командуванню Збройних сил Вірменії на Агдерінскому напрямку скласти зброю, здатися і не чинити опору, щоб уникнути знищення розташованого у місті Агдере гарнізону Збройних сил Вірменії.
Азербайджан пригрозив знищити гарнізон Збройних сил Вірменії у Нагірному Карабаху

Конфлікт біля Нагірного Карабаху може вийти за межі Кавказького регіону — прем’єр Вірменії

Натомість в Азербайджані заявили, що Вірменія почала бойові дії, і відзначили, що їхні війська приступили до контрнаступальної операції по всій лінії фронту в Нагірному Карабасі.

72-летний Михаил Шуфутинский женился на своей молодой возлюбленной

Михаил Шуфутинский вместе с молодой супругой снялся в программе "Привет, Андрей !" с Андреем Малаховым В минувшую субботу стало известно, что 72-летний Михаил Шуфутинский в третий раз женился, связав себя узами брака со Светланой Юразовой, которая младше его на 25 лет.

Боррель нагадав Зеленському про реформи: ЄС – не банкомат

"З початку боротьби ЄС підтримував Україну як її потужний і надійний партнер в сфері економічної інтеграції, підтримки процесу реформ і захисту суверенітету і територіальної цілісності", – зазначив Боррель.

Слуга народу перевірить звинувачення нардепа Галушка

У своєму відеозверненні, адресованому президенту України Володимиру Зеленському, Галушко заявив, що всі місця в списку Слуги народу в його окрузі (округ № 97 — місто Бровари, Київська область) продані, а заяви про боротьбу з корупціонерами і старими елітами залишилися тільки словами.

Єрмак заявив, що Тристороння контактна група має збиратися щотижня

Учасники наради, у якій узяли участь представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, констатували, що режим всеосяжного і стійкого припинення вогню, який триває 62-й день, є беззаперечним успіхом на шляху до досягнення миру на Донбасі, пише президентська пресслужба.