Главком
Главком

У різних містах Білорусі силовики почали затримувати людей

У низці міст Білорусі силовики затримали людей, які після завершення голосування залишилися біля виборчих дільниць. Про це повідомляє Tut.by з посиланням на очевидців. Зокрема декількох людей затримали біля дільниці у Мінську.
Подробнее о событии
Радiо Свобода
Високий Замок
Газета.ua
Главком

Односельчане сообщили об исчезновении победившей на выборах уборщицы

Уборщица Марина Удгодская «пропала» из села после того, как в роли технического кандидата неожиданно одержала победу на выборах главы Повалихинского сельского поселения Костромской области, сообщают СМИ.
Односельчане сообщили об исчезновении победившей на выборах уборщицы

В окупованому Криму побудують опріснювач морської води

З 7 вересня в Сімферополі і 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів почався третій етап обмежень подачі води через посуху і обміління Аянського, Партизанського і Сімферопольського водосховищ.

Селидовским амбулаториям передали новое медицинское оборудование

Есть неравнодушные люди, предприятия, организации, которые ценят ежедневный подвиг людей в белых халатах, которые, несмотря на высокий риск заражения, продолжают спасать жизни украинцев в условиях пандемии COVID-19.

Зеленський заборонив навчальні польоти літаків АН-26 та їх аналогів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що президент Володимир Зеленський доручив міністру оборони Андрію Тарану заборонити навчальні польоти літаків Ан-26 та їх аналогів у Збройних Силах.

Боррель нагадав Зеленському про реформи: ЄС – не банкомат

"З початку боротьби ЄС підтримував Україну як її потужний і надійний партнер в сфері економічної інтеграції, підтримки процесу реформ і захисту суверенітету і територіальної цілісності", – зазначив Боррель.

Объем торгов на рынке золота Южной Кореи в этом году превысил 20 тонн

23 — Объем торгов на рынке золота Южной Кореи резко вырос по сравнению с прошлым годом и превысил 20 тонн в этом году из-за высокого спроса и экономической неопределенности, вызванной коронавирусом, сообщила местная биржа в среду.

Експерт «Антонова» спростовує версію катастрофи літака через відмову двигуна і перевантаженість

Льотчик-випробовувач держдпідприємства "Антонов" Сергій Тарасюк переконує, що для Ан-26 не було проблемою відмова одного двигуна, яку зараз заявляють, як одну із причин катастрофи.

Американські вчені дізналися, хто найчастіше помирає від COVID-19

Згідно із дослідженнями, проведеними спеціалістами Медичної школи при Бостонському університеті, вірогідність померти від COVID-19 вище у людей, які мають низький рівень вітаміну D у крові У статті, короткий реферат якої опублікувало наукове видання Plos One, мова йде про конкретний зв ` язок між вітаміном D та ступенем важкості стану інфікованих.