УРА-информ
УРА-информ

У суботу нас чекає унікальне явище: Земля буде найдалі від Сонця

Спочатку це може здатися дивним - Земля найдалі від Сонця, а в Україні найтепліший сезон. Однак це є доказом того, що, як пояснюють астрономи, справжня причина появи пір року на нашій планеті не в зміні відстані Земля-Сонце, а через те, що відстань не така велика. У найближчій точці це 147,1 млн.
Подробнее о событии
УРА-информ
Показать все источники

В МИД Беларуси пообещали дипломатам стран ЕС доказательства иностранного влияния на протесты после выборов

В министерстве иностранных дел Беларуси пообещали предоставить дипломатам стран Европейского Союза неопровержимые доказательства зарубежного влияния на протесты в городах республики, которые начались после выборов президента.

Прозорий механізм списання боргів за газ гарантує збереження 100 тис. робочих місць, – ФРУ

Раніше повідомлялося, що Асоціація газового ринку України підтримала механізм зі списання заборгованості по всьому ланцюжку доставлення газу для населення і підприємств ТКЕ, запропонований у законопроєкті 3800-1.

Львівський фотограф став першим українцем, який переміг у конкурсі National Geographic Traveller

Метою проєкту National Geographic Traveller India було зобразити розмаїття видів громадського транспорту з усього світу, який є характером, візитівкою та синонімом міста, в якому він знаходиться.

Россия может изменить налоговые соглашения с Швейцарией и Гонконгом

В ходе совещания в формате видеоконференции Владимира Путина с членами правительства вице-премьер Алексей Оверчук заявил, что Россия может изменить соглашения об избежании двойного налогообложения с Швейцарией и Гонконгом.

Бросают петарды. В Минске между силовиками и протестующими начались столкновения, мирным людям приставляют к головам пистолеты

Как сообщает Telegram-канал Nexta, силовики задержали проезжающих мимо байкеров и начали их избивать, к их головам приставляют пистолеты.