Pingvin.pro
Pingvin.pro

Ubisoft подарує Watch Dogs 2 глядачам Ubisoft Forward

Компанія Ubisoft випустила нове відео, в якому коротко тизерить основні події майбутнього шоу Ubisoft Forward. А також подарує Watch Dogs 2. Вже 12 липня о 21:00 розпочнеться «насичений розігрів», в рамках якого розробники гратимуть у «Trackmania» в прямому ефірі.

В МИД оценили планы НАТО по увеличению численности военных в Польше

Планы НАТО по увеличению численности военного контингента в Польше не способствуют укреплению безопасности в регионе и наносят удар по ключевым положениям Основополагающего акта Россия — НАТО 1997 года.

Росстат сообщил о снижении смертности от коронавируса в июне

Ведомство ведёт статистику смертей от коронавируса, разделяя их на четыре группы: когда инфекция стала основной причиной смерти человека; когда COVID-19 предполагается, но результаты тестов ещё не готовы; когда коронавирус повлиял на развитие других болезней и способствовал появлению осложнений, ускоривших смерть пациента; когда COVID-19 был подтверждён, но не повлиял на наступление смерти.

Володин: дальнейшая интеграция Беларуси и России останется приоритетом

Дальнейшая интеграция Беларуси и России останется приоритетом, так как Союзное государство отвечает интересам двух народов, заявил в пятницу председатель Государственной думы РФ Вячеслав Володин.

Вирусолог рассказал о противопоказаниях к вакцине от коронавируса

Анатолий Альтштейн, профессор Национального исследовательского центра эпидемиологии и микробиологии имени Н.Ф. Гамалеи, рассказал о том, в каких случаях применение вакцины от коронавируса может нанести вред организму, сообщает «РИА Новости».

Бизнес ФРГ призвал ЕС и власти Германии защитить фирмы от санкций США

Восточный комитет германской экономики (OAOEV) призывает власти ФРГ и Евросоюза выступить единым фронтом против санкций США в отношении «Северного потока — 2» и создать механизм защиты от них европейских компаний.

Малюк з фільму «Стюарт Літтл» виріс, і тепер його не впізнати: як через 20 років виглядає Джонатан Ліпнікі

Актор Джонатан Ліпнікі, який зіграв наприкінці 90-х роль Джорджа Літтла в сімейному фільмі "Стюарт Літтл" про людиноподобне мишеня, запам'ятався глядачам маленьким милахою в окулярах, але час не стоїть на місці.

Зеленський розповів, як хоче «остаточно закрити кейс війни»

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що на наступній зустрічі лідерів Нормандської четвірки в Берліні будуть зафіксовані успіхи перемир'я в Донбасі, що дозволить рухатися далі для остаточного припинення війни.

ЮНІСЕФ, Мінсоцполітики і волонтери впроваджують проєкт для захисту дітей з інтернатів під час пандемії

У проєкті будуть задіяні понад 600 фахівців системи захисту прав дітей та соціальної підтримки сімей з дітьми, зокрема соціальних працівників та спеціалістів служб у справах дітей.

Науковці знайшли на Місяці втрачений космічний апарат

Технік індійського космічного агентства Шанмуга Субраманіан після ретельного вивчення зображень NASA поверхні Місяця, які було опубліковано у травні 2020 року, заявив, що знайшов місце посадки космічних апаратів місії "Чандраян-2".

Українці зменшили обсяги зняття готівки в банкоматах

Українці зменшили обсяги зняття готівки в банкоматахАналіз розподілу безготівкових операцій за їх видами свідчить: у січні-червні 2020 року, як і раніше, найбільша кількість операцій із використанням карток припадала на розрахунки в торговельних мережах - 49,5%, за сумою домінували перекази з картки на картку - 42,3% (середній чек однієї такої операції становив 1420 грн).