5 канал (Україна)5 канал (Україна)

Учені вперше зафіксували момент народження нової планети

Астрономам уперше вдалося помітити свідчення народження нової планети. Це зробили завдяки спостереженням на потужному телескопі VLT Європейської Південної обсерваторії, повідомляє НВ. Дослідники помітили специфічну спіральну структуру з вигином у щільному газопиловому диску навколо молодої зірки.
Подробнее о событии
Показать все источники
Реклама

Вихід Olympus з фотобізнесу віщує крах для всієї галузі - експерти

З січня по квітень 2020 року виробники поставили лише 2,63 млн камер, на 44% менше, ніж роком раніше Кілька днів тому стало відомо, що японська компанія Olympus виділяє свій бізнес з випуску фототехніки і продає його акції японському інвестфонду Japan Industrial Partners.
Вихід Olympus з фотобізнесу віщує крах для всієї галузі - експерти

Бизнесмен Зотов из «списка Титова» освобожден из-под стражи

Мера пресечения члену "списка Титова", экс-руководителю компании "Трансфин-М" Дмитрию Зотову, который обвиняется в мошенничестве, была изменена в связи с выявленными прокурорами нарушениями уголовно-процессуального кодекса, бизнесмен освобожден из-под стражи, сообщила "Интерфаксу" представитель Московской межрегиональной транспортной прокуратуры Екатерина Короткова.
Реклама

Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода підтримало російську журналістку Світлану Прокоп’єву

Кримінальну справу проти Прокоп'євої відкрили у лютому 2019 року через її висловлювання в ефірі «Эхо Москвы в Пскове» про можливі мотиви Михайла Жлобіцького, який підірвав себе у будинку архангельського управління ФСБ.
Реклама
Реклама
Реклама

Суд в Нидерландах изучит доклад «Алмаз-Антей» в рамках дела MH17

Председательствующий судья Хендрик Стинхейс на слушаниях судебного заседания, проходившего сегодня в Нидерландах, заявил, что суд приобщит к делу о крушении рейса MH17 на востоке Украины в 2014 году выводы, собранные в докладах по авиакатастрофе российской компанией «Антей Алмаз», передает РИА «Новости».
Реклама

Парламент Німеччини схвалив закони про відмову від вугілля в енергетиці

Нижня палата парламенту Німеччини проголосувала в п’ятницю за поетапну відмову країни від вугілля як джерела енергії, підтримавши план, який екологічні групи вважають недостатньо амбітним, а прихильники вільного ринку критикують як порожню витрату грошей платників податків.
Реклама
Реклама

Капелло посоветовал Фонсеке не слушать римские радиостанции

Рома в меньшинстве уступила Удинезе в рамках 29-го тура итальянской Серии А. Бывший главный тренер римского клуба Фабио Капелло посоветовал нынешнему наставнику "волков" Паулу Фонсеке оградить себя и своих подопечных от прослушивания радиостанций Рима.
Реклама
Реклама

Horizon Zero Dawn виходить на ПК: таємниці втрачених цивілізацій та велетенські сталеві монстри

Як людина, що провела десяткі часів у цій чудовій грі та подорожував з Елой через весь світ, автор з великим нетерпінням очікує можливості, аби пуститися у повторну подорож небезпечним світом сталевих монстрів та загубленої цивілізації.
Реклама
Реклама
Реклама