Интересное

Як Саакашвілі пробрався в Грузію: прокуратура встановила маршрут і транспорт експрезидента

Слідство відновило маршрут його пересування по країні до затримання, повідомляє прокуратура Грузії.Зазначається, що сьогодні прокуратура винесла постанову за звинуваченням Саакашвілі в незаконному перетині державного кордону Грузії.За даними слідства, ввечері 28 вересня судно під назвою «Вільнюс», яке прямувало з українського Чорноморська, зайшло до порту Поті.

В США зафиксировали новый вариант коронавируса AY.4.2

Выявленная в Великобритании разновидность штамма коронавируса "дельта" AY4.2 фиксируется в США, но пока нет данных появлении его кластеров или увеличении числа заболевших, сообщила на брифинге в среду глава Центра по контролю и предотвращению заболеваний (CDC) Рошель Валенски.

Дерипаска прокоментував обшуки ФБР в будинках своїх родичів в США

Читайте також: Від друга Путіна до "вугільного короля": кому дістанеться Запорізький алюмінієвий Нагадаємо: Агенти ФБР 19 жовтня прийшли обшукувати будинок російського олігарха Олега Дерипаски в Вашингтоні.

Суд 28 октября рассмотрит дело блогера из Таджикистана об оскорблении чувств верующих

Блогер Руслан Бобиев из Таджикистана, который с девушкой устроил провокационную фотосессию в центре Москвы, предстанет перед судом по уголовному делу об оскорблении чувств верующих.