Новое Время (НВ)
Новое Время (НВ)

Українці відповіли, наскільки бояться коронавірусу

За минулу добу коронавірус в Україні виявили у 1592 людини, зафіксовано 22 летальних випадки, 530 пацієнтів одужали.

Постпред Белоруссии заявил об отсутствии политзаключенных в стране

Постоянный представитель РБ при женевском филиале ООН назвал информацию о политзаключенных в республике, а также известия о применении сексуального насилия над задержанными на протестах несоответствующими реальности.

Хасиди, яких не пропустили до України, повністю звільнили територію прикордонного посту й святкуватимуть Рош Гашана в Білорусі

Водночас, як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, хасиди повністю звільнили територію прикордонного поста "Яриловичі".

Відповідальність на США - у Путіна виступили з несподіваними погрозами

Як повідомляв ONLINE.UA, есмінець з керованими ракетами класу "Арлі Берк" USS Roosevelt 15 вересня терміново направили в Чорне море для участі в операціях із забезпечення безпеки на морі спільно з союзниками та партнерами НАТО в регіоні.

Госдума может в 10 раз повысить штрафы за разглашение тайны

Предлагается увеличить административные штрафы за разглашение такой информации до 10 тыс. рублей для граждан (сейчас они составляют от 500 до 1 тыс. рублей) и до 50 тыс. рублей для должностных лиц (сейчас — от 4 тыс. до 5 тыс. рублей).

Кіркоров, Басков та інші зірки записали кліп на підтримку Лукашенка

Артисти російської та білоруської естради записали пісню на підтримку виконувача обов'язків президента Білорусі Олександра Лукашенка, тоді як на тлі репресій щодо опозиції низка іноземних зірок відмовилася виступати в країні.

Пов’язані з банком «Аркада» 32 будинки в Києві можуть залишитися без електрики через борги

Борги обслуговуючих компаній накопичилися, коли банк визнали неплатоспроможним і їхні рахунки заблокували 27 будинків житлових комплексів "Патріотика", "Еврика" та ще 5 будинків, які обслуговує ТОВ "Аркада-Житлосервіс", через борги обслуговуючих компаній за електропостачання знаходяться під загрозою повного або часткового відключення.

Кулеба застеріг Росію від подальшої дестабілізації ситуації у Білорусі

Дмитро Кулеба наголосив, що слід звернути уваги на дії Росії у Білорусі та застеріг РФ від кроків, які можуть призвести до підриву політичного суверенітету Білорусі та подальшої дестабілізації ситуації в регіоні в цілому.