Украинские Новости
Украинские Новости

Українці вже завтра зможуть побачити унікальне явище – парад планет

Які планети братимуть участь у параді Парад в цьому місяці буде великим. Це означає, що в ньому братимуть участь більш ніж шість планет Сонячної системи. Великий парад планет проходитиме близько двох тижнів.
Подробнее о событии
ONLINE.ua
Украинские Новости
Обозреватель
ZIK
Главком
Лица (Днепропетровск)
Апостроф

Як нова технологія опріснення води може врятувати людство

Якщо у ВООЗ заявляють, що у питної води хорошої якості показник розчинених твердих речовин (TDS) повинен становити менше 600 частин на мільйон (ppm), за допомогою свого MOF PSP-MIL-53 вчені змогли відфільтрувати воду до показників менше 500 ppm всього за 30 хвилин.

Xiaomi представила Redmi K30 Ultra

Смартфон отримав добре знайомий нам дизайн і став 7 моделлю серії K30. Його технічні характеристики вже у базі даних Pingvin Pro.

Audi презентувала нові версії S3

2021 Audi S3 Sportback і Audi S3 Sedan. фото: audi-mediacenter.com ЧИТАЙТЕ: В Україні знайшли нову Audi за 3 мільйони гривень 2021 Audi S3 Sportback і Audi S3 Sedan. фото: audi-mediacenter.com У порівнянні з попередниками, хетчбек виріс в довжину на 30 мм (4,34 м), а седан – на 40 см (4,5 м), а також стали ширше на 30 мм.

Forbes назвав найбільш високооплачуваних акторів у світі

До десятки щорічного списку акторів з найвищими річними доходами також увійшли Бен Аффлек (55 мільйнів доларів), Він Дізель (54 мільйони доларів), зірка Боллівуду Акшай Кумар (48,5 мільйона доларів) та творець бродвейських мюзиклів Лін-Мануель Міранда (45,5 мільйона доларів).

Лікарня Горішніх Плавнів отримала рентген-систему та два операційні електро-гідравлічні столи від компаніїї Ferrexpo

Окрім гідравлічних столів операційний блок отримав ще більш дороге та необхідне під час оперативного втручання обладнання: мобільну рентгенівську систему ІМАКС типу С-дуга.