Украинская правда
Украинская правда

Розвідка: На Донбасі 8 окупантів убито, одного поранено, знищено 2 САУ

У відповідь незаконним збройним формуванням Російської Федерації військовослужбовці Об’єднаних сил відкрили вогонь із дозволеного Мінськими домовленостями озброєння. За даними нашої розвідки, після придушення ворожої активності вісім окупантів загинули, одного поранено.
Подробнее о событии
Espreso TV
Украинские Новости
Газета.ua
5 канал (Україна)
Главком
Новое Время (НВ)
Украинская правда
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Россия потеряла 500 млрд из-за отсутствия иностранных туристов

Руководитель Федерального агентства по туризму Зарина Догузова дала интервью газете "Аргументы и факты", в ходе которого рассказала потерях российского бюджета в связи с отсутствием иностранных туристов, вызванного распространением пандемии коронавируса в мире.
Реклама

Лукашенко пообіцяв «найжорсткішу відсіч» учасникам неузгоджених акцій

Інтерв'ю з екскандидатом у президенти Білорусі Валерієм Цепкало — про Лукашенка, вибори і Крим Лукашенкові вдалося 26 років утримувати владу в Білорусі, але до нинішніх президентських виборів він підійшов з найнижчим рейтингом і посиленням антиурядових настроїв.
Реклама
Реклама

У МОЗ розказали, як планують закуповувати вакцини проти COVID-19

Як зазначив під час онлайн брифінгу заступник міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, наразі зусилля всіх науковців світу спрямовані на пошук лікарських препаратів, а також засобів для імунопрофілактики коронавірусної хвороби.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Суперечлива відмова від карантину. Економіка Швеції постраждала менше, ніж країни єврозони

У Швеції визнали помилки при боротьбі з пандемією Covid-19 "Економіка Швеції не залишилася неушкодженою, незважаючи на легкі карантинні обмеження, але ми вважаємо, що падіння ВВП у другому кварталі, ймовірно, буде на третину менше від того, що спостерігалося в єврозоні", — заявив експерт Capital Economics Девід Окслі.
Реклама