112.ua
112.ua

Уряд Ірландії повним складом пішов на карантин

"Весь уряд і Ронан Глінн (виконувач обов'язків головного лікаря в Ірландії, - ред.) пішли на карантин, оскільки міністр охорони здоров'я проходить тест на Covid",- йдеться в повідомленні. Зокрема, Доннелі звернувся до лікарів у зв'язку з поганим самопочуттям.
Подробнее о событии
ZIK
Европейская правда
Главком
112.ua

Минобороны Армении: Армия обороны Карабаха вернула утерянные позиции

«После возвращения ряда боевых позиций, ранее утерянных подразделениями Армии обороны (Нагорного Карабаха), несколько десятков трупов противника, находятся на армянской стороне», — указали в армянском военном ведомстве.

США вывели из Европы стратегические бомбардировщики B-52H

Ранее 22 августа на авиационную базу Фэрфорд в Великобритании с континентальной части Соединенных Штатов были переброшены 6 стратегических бомбардировщиков B-52H, которые способны нести ядерное вооружение.

Почти треть украинской экономики осталась в тени

В ЕБРР оценили влияние пандемии на украинскую экономику При этом общий показатель уровня теневой экономики за прошлый год составил 29%, что на 2 п. п. меньше показателей первого квартала этого года.

Американский экономист назвал причины скорого падения доллара

По мнению эксперта, к концу 2021 года падение курса доллара составит 35 процентов и этому будут способствовать три основных фактора: резкое увеличение макроэкономического дисбаланса в США, повышение роли альтернативных валют (например, евро и юаня), а также «исчезновение особой ауры американской исключительности».

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.

Міноборони невизнаної НКР повідомило про 31 загиблого військовослужбовця в зоні конфлікту в Карабаху

Міністерство оборони невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (НКР) опублікувало імена ще 15 загиблих військовослужбовців у результаті боїв з Азербайджаном в зоні карабахського конфлікту, що почалися в неділю.

COVID-19 мутує і стає більш заразним - американські науковці

Науковці Г’юстона, штат Техас (США), дослідили 5 000 геномів коронавірусу COVID-19, що ширився 7-мільйонним містом під час двох хвиль заражень навесні та влітку і дійшли висновку, що новий більш заразний штам починає домінувати.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

По 5 тисяч з кожного: українці «скинуться» на пенсії

Через зарплати в конвертах дефіцит Пенсійного фонду в 2021-му досягне 203,8 млрд грн. В результаті крім єдиного соцвнеску з зарплати, левова частка якого надходить до Пенсійного фонду, кожен українець своїми податками віддає ще близько 5,4 тис. грн на компенсацію "дірки".

Землі пророкують малий льодовиковий період на найближчі 30 років

Професор Нортумбрійського університету в Ньюкаслі (Великобританія) Валентина Жаркова вважає, що Земля до 2050 року може перебувати в малому льодовиковому періоді, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.