Обозреватель
Обозреватель

ВООЗ припинила випробування трьох препаратів від коронавірусу

Всесвітня організація охорони здоров'я припинила випробування трьох препаратів від коронавірусу: гідроксихлорохіну, лопінавіру та ритонавіру. Про це сказано в повідомленні на офіційному сайті ВООЗ, опублікованому в суботу, 4 липня. Ліки були протестовані на понад 4,5 тисячі пацієнтів.
С чего всё началось
РИА Новости

ВОЗ остановила испытания трех препаратов от коронавируса

Всемирная организация здравоохранения остановила испытания гидроксихлорохина, лопинавира и ритонавира для лечения COVID-19. Как отмечается в заявлении организации, ее специалисты приняли рекомендацию Международного руководящего комитета Тестов солидарности.
РИА Новости4 июля в 14:13

Forbes назвав найбільш високооплачуваних акторів у світі

До десятки щорічного списку акторів з найвищими річними доходами також увійшли Бен Аффлек (55 мільйнів доларів), Він Дізель (54 мільйони доларів), зірка Боллівуду Акшай Кумар (48,5 мільйона доларів) та творець бродвейських мюзиклів Лін-Мануель Міранда (45,5 мільйона доларів).

В материале лазерных дисков найдены безмассовые электроны

Международная команда исследователей обнаружили электроны, которые ведут себя так, как будто у них нет массы (так называемые электроны Дирака), в фазовом материале, применяемых в перезаписываемых лазерных дисках, таких как CD и DVD.

Суддю Конституційного суду Іспанії затримано через домашнє насильство

Цивільна гвардія Іспанії затримала суддю Конституційного суду Фернандо Вальдеса після того, як його звинуватили у жорсткій сварці з дружиною та ймовірному гендерному насильстві.

«Приключения начинаются тут»: в ОРДО появился необычный алкомаркет

Офицер ВСУ Анатолий Штефан «Штирлиц» в своем Телеграмм-канале опубликовал фото одного из алкомаркетов, функционирующих на неподконтрольной Украине территории Донетчиныю Судя по фото, магазин носит необычное название «Приключения».

Обновление 1.05 для Last of Us Part II выйдет 13 августа

Издатель Sony Interactive Entertainment и разработчик Naughty Dog объявили, что выпустят обновление версии 1.05 для The Last of Us Part II 13 августа, в котором представлены новые функции, игровые режимы, трофеи и многое другое, включая возвращение уровня сложности «Grounded» (Реализм).

Іноді вони повертаються. Авіакомпанія Ernest може відновити діяльність в Італії

Як лоукост Ernest звів разом шведських програмістів, італійського піарника й албанських бізнесменів Компанія повідомила, що після лібералізації польотів між Україною та Італією, 28 з 35 частот компанії втратили економічну цінність і не класифікуються як активи Ernest.

Євросоюз пригрозив санкціями за сфальшовані вибори в Білорусі

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у вівторок ввечері оприлюднив заяву від імені 27 країн-членів Євросоюзу щодо подій у Білорусі, у якій міститься погроза санкцій за насильство і фальсифікації виборів.

Почніть політичний діалог: Очільники МЗС восьми європейських країн закликали уряд Білорусі припинити переслідування

"Президентські вибори, що відбулися в Білорусі 9 серпня 2020 року, не відповідали міжнародним зобов'язанням Білорусі та всесвітньо визнаним демократичним стандартам та верховенству права, а також не були вільними та справедливими", - заявили міністри закордонних справ.

Як нова технологія опріснення води може врятувати людство

Якщо у ВООЗ заявляють, що у питної води хорошої якості показник розчинених твердих речовин (TDS) повинен становити менше 600 частин на мільйон (ppm), за допомогою свого MOF PSP-MIL-53 вчені змогли відфільтрувати воду до показників менше 500 ppm всього за 30 хвилин.