Европейская правда
Европейская правда

ВПС Фінляндії відмовилися від свастики на своїй емблемі

Стара емблема ВПС Фінляндії (ліворуч) і нова емблема До 1945 року фінські літаки мали синю свастику на білому тлі, і це не було призначене для демонстрації вірності нацистської Німеччини, хоча обидві країни були союзниками.
Подробнее о событии
BBC Ukrainian
Европейская правда
112.ua
Показать все источники

Колишній адвокат Трампа пообіцяв розповісти про його змову з Росією на виборах 2016 року

Що розповіла про Трампа його племінниця, чия книга стала бестселером ще до виходу Коен зазначає, що не мали рації ні ті, хто вважав, що Трамп був обманщиком під контролем Росії, ні ті, хто вважав, що весь скандал з Росією був полюванням на відьом.

На севере Крыма пьяный водитель сбил троих детей

Находившийся в нетрезвом состоянии водитель двигался со стороны полевой автодороги Светлое-Новосельцево в направлении автодороги Азовское-Любимовка и наехал на насыпь грунта, после чего выехал на тротуар и въехал в трех несовершеннолетних пешеходов 2010, 2016 и 2018 годов рождения.

Apple і Google видалили гру Fortnite. Розробник подав до суду на компанію

Читайте також: Шведська Embracer Group купила українського розробника ігор Metro за $36 млн В Apple заявили, що впровадивши цю систему компанія-розробник гри Epic Games порушила правила App Store, які однакові для всіх продавців на майданчику і покликані охороняти безпеку користувачів.

Количество заразившихся коронавирусом в Украине стремительно растет

Детали: По данным системы мониторинга распространения коронавируса Совета национальной безопасности и обороны, за последние сутки в Украине диагностированы 1732 случая заболевания коронавирусной болезнью COVID-19.

Проти санкцій США за «Північний потік 2» виступили 24 країни ЄС

Санкції США проти «Північного потоку 2» не підтримують у Європейському Союзі — 24 країни ЄС підписали ноту протесту, яка вимагає від Вашингтона припинити втручання у будівництво спільного з Росією газогону.

Євросоюз може затвердити санкції щодо Білорусі в кінці серпня, - Reuters

Водночас Будапешт не став блокувати заяву ЄС, у якій згадувалися можливі санкції "проти осіб, відповідальних за насильство, необґрунтовані арешти і фальсифікацію результатів виборів" Нагадаємо, раніше президент Литви Ґітанас Науседа закликав "з усією серйозністю говорити про санкції щодо Білорусі" у відповідь на репресії влади проти опозиції.

Богуслаєв знищує «Мотор Січ», Уруський повинен за це відповісти, – заступник голови комітету Ради з фінансів

В'ячеслав Богуслаєв, колишній народний депутат від Партії регіонів та беззмінний "червоний директор", який багато років розпоряджався майном Публічного акціонерного товариства (ПАТ) "Мотор Січі", намагається знищити підприємство.

Влада Афганістану звільнила 80 засуджених талібів із 400

"Уряд Ісламської Республіки Афганістан учора звільнив 80 засуджених талібів із 400, яких лойя-джирга (всеафганська рада старійшин - ІФ) постановила звільнити, щоб прискорити зусилля щодо прямих переговорів і загальнонаціонального припинення вогню", - йдеться в повідомленні, опублікованому в Твіттері офісу ради.

На сьогодні встановлено ціну на банківські метали

Національний банк України станом на ранок встановив такі ціни на банківські метали за грам: Золото — 1 695.0621 грн; Срібло — 23.0125 грн; Платина — 831.0482 грн; Паладій — 1 912.8766 грн. У порівнянні з 13 серпня курс золота впав, решти металів — зріс.

Через фейки про коронавірус у світі загинули щонайменше 800 людей

Зокрема, вчені проаналізували 2276 повідомлень з 87 країн світу, більшість з яких містили фейки про природу коронавірусної хвороби, шляхи її передачі, профілактичні заходи, а також способи лікування.