Знаменитый одесский коллектив поздравил мэр Одессы Геннадий Труханов

Первым представил зрителям свой спектакль «Атака клоунов» театр «Маски». В этом году шоу-труппа празднует свое 35-летие. Знаменитый одесский коллектив поздравил мэр Одессы Геннадий Труханов.

Єфремов був за кермом у момент смертельної ДТП: з’явився відеодоказ

Відзначимо, згідно з матеріалами справи, які оприлюднили під час першого засідання, актор Михайло Єфремов у момент ДТП зі смертельними наслідками був п'яний, а також під впливом марихуани та кокаїну.

Половина українців висловилася за відновлення повноцінних зв’язків із населенням непідконтрольних територій

Половина українців (53%) висловилася за відновлення транспортного сполучення і повноцінних зв'язків із населенням непідконтрольних уряду України територій, свідчать результати нещодавнього опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), повідомляє прес-служба Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україна.

Xiaomi Mi 10 Ultra прогнали через бенчмарк

Напомним, что по предварительной информации Xiaomi Mi 10 Ultra станет рекордсменом по скорости беспроводной зарядки и значению цифрового зума — 55 Вт и 120-крат соответственно.

У Росії фармкомпанії виступили проти реєстрації вакцини від COVID-19

У Росії фармкомпанії закликали МОЗ відкласти реєстрацію вакцини від COVID-19 Через це автори звернення закликали МОЗ РФ "не форсувати розроблення" препарату, оскільки в світі нараховується 26 вакцин-кандидатів, до того ж шість із них тестують за участю тисяч і десятків тисяч осіб.

Трамп хотів би запросити Путіна на саміт G7

Президент США Дональд Трамп запропонував провести саміт "Великої сімки" (G7) після президентських виборів у США, які відбудуться у листопаді, додавши, що не проти запросити на нього російського президента Володимира Путіна.

Експерти дали прогноз курсу долара до кінця року

Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2020-2024 роки розраховано на базі матеріалів, наданих експертами Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства фінансів, Національного банку, державних інститутів, інвесткомпаній та банків.

Німецьких туристів через коронавірус залишили на карантині в лісовій хатині в Австрії

Вісім німецьких мандрівників застрягли в альпійській хатині в австрійському районі Вольфсберг, федеральна земля Каринтія, і перебувають там на карантині через коронавірус.