В NASA считают, что открыли параллельную Вселенную

В NASA сделали заявление, которое получило большой резонанс. Оказывается, существует параллельная Вселенная, в которой время идет вспять. Специалисты NASA открыли существование параллельной Вселенной, передает Час Пик со ссылкой на украинские СМИ.

СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

По факту смерти девочки в Среднеуральском женском монастыре следователями возбуждено уголовное дело, об этом сообщил врач-онколог Виктор Щипицын в обращении на странице в «ВКонтакте» Всеволода Могучева.
СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

Зеленський: Якби залежало лише від України, то був би принциповий режим тиші, і можна було б переходити до наступних етапів припинення війни

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що режим стійкого припинення вогню на Донбасі зберігатиметься, і наголошує, що Україна зі свого боку робить все для цього.

Рубль ожидает очень насыщенный день

Москва, 5 августа 2020, 13:17 — REGNUM Сегодня, 5 августа, ожидается очень насыщенный день для валютной пары USD/RUR, заявила корреспонденту ИА REGNUM ведущий финансовый эксперт Школы изучения финансовых рынков «Грамотей» Кира Лист.

Лукашенко запросив генпрокурорів України та Росії до Мінська

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив запросити в країну генпрокурорів України та Росії для розслідування у зв'язку з затриманням під Мінськом найманців приватної військової компанії «Вагнера».

Тіна Кароль і російські артисти відмовилися від безкоштовних концертів у день тиші в Білорусі

Раніше повідомлялося, що в Білорусі напередодні президентських виборів запланований ряд безкоштовних концертів за участю представників української, білоруської та російської естради.

У Харкові всю ніч гасили пожежу у швацькому цеху

Рятувальники вранці повністю загасили пожежу, яка розпочалася в швацькому цеху в Карпатському провулку в Харкові в четвер увечері, повідомляє прес-служба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Голова ЦВК Білорусі назвала «політичною аферою» альтернативний підрахунок голосів

Голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина заявила, що платформа «Голос», створена для альтернативного підрахунку голосів на виборах президента, є «політичною аферою» і «злочинним проєктом» і спрямована на «організацію масових заворушень».

НАТО може розмістити ракети середньої дальності в Україні - Лукашенко

Раніше повідомлялося про те, що Лукашенко погодився передати Україні затриманих під Мінськом бойовиків ПВК «Вагнер», і відповідну обіцянку дав президенту Володимиру Зеленському.

Греція закриє на ніч більшість КПП на наземних кордонах, щоб стримати епідемію

Прагнучи обмежити поширення коронавірусу до Греції з Балкан, грецький уряд оголосив, що нічне закриття кордону між 11 вечора і 7 ранку пошириться з п'ятниці на всі сухопутні прикордонні переходи, які залишаються відкритими, за винятком одного з них.

Транзит газу через ГТС України обвалився на 44%

"Падіння транзиту південним маршрутом ГТС України пов'язане із запуском у січні 2020 року Турецького потоку, через який доставляється газ із Росії до Туреччини, а звідти до країн Балканського півострова", - уточнили в компанії.