Банки запустили B2С переводы по номеру телефона

Банки-участники Системы быстрых платежей (СБП) запустили сервис переводов по номеру телефона от юридического лица в адрес физического (B2С), сообщают СМИ со ссылкой на источники на платежном рынке. Первую операцию B2C провели банк "Русский cтандарт" и ВТБ, пишет РБК.
С чего всё началось
РБК

Банки запустили переводы от компаний гражданам по номеру телефона

Банки — участники созданной ЦБ Системы быстрых платежей (СБП) запустили новый сервис — переводы по номеру телефона от юридического лица в адрес физического (b2c), рассказали РБК два источника на платежном рынке.
РБК1 июля в 23:01

Лукашенко доручив перекинути бригаду десантників в Гродно

Читайте також: Працівників і бюджетників під загрозою звільнення зганяють на мітинг на підтримку Лукашенка Напередодні Лукашенко домовився з президентом Росії Володимиром Путіним, що РФ при першому запиті надасть допомогу для забезпечення безпеки в Білорусі, де вже тиждень тривають акції протесту після президентських виборів.

NASA переименовало туманность из-за расизма

Туманность Эскимос решили назвать по-другому NASA прекратит использование определенных прозвищ для астрономических объектов, которые считаются расистскими, сообщило космическое агентство.

Лукашенко доручив силовикам не допустити утворення «живого ланцюга» від Вільнюса до Києва

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив силовим відомствам республіки не допустити реалізації висловленої в Литві ідеї вибудувати людський ланцюг небайдужих від Вільнюса до Києва, передає УНН з посиланням на державне агентство БелТА.

Штаб екс-кандидата в президенти Білорусі Тихановської почав формувати координаційну раду для трансферу влади

Штаб екс-кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихановської, що розміщений в Литві, повідомив про початок формування координаційної ради для трансферу влади, йдеться в заяві, яку поширила в суботу прес-служба Тихановської.

Ярош закликав всі державницькі сили об’єднуватися з партією Порошенка (відео)

Під час багатотисячної акції проти реваншу п’ятої колони Кремля, яка відбулася у центрі Дніпра, він сказав журналістам, що підтримує об’єднавчі процеси і вважає логічним гуртуватися навколо партії Порошенка як найбільшої української опозиційної сили.