Четверть российских ТЦ может закрыться

Каждый четвертый торговый центр в России может закрыться к осени, сообщается в заявлении Российского совета торговых центров (РСТЦ). Владельцы просят правительство перенести сроки уплаты налогов на 2021 год. Ранее правительство предоставило отсрочку по налогам, но 1 июля срок моратория закончился.
С чего всё началось
РИА Новости

РСТЦ: четверть российских торговых центров могут закрыться к осени

Четверть российских торговых центров могут закрыться к осени, говорится в сообщении Российского совета торговых центров (РСТЦ). РСТЦ снова обратился в правительство РФ с просьбой о переносе сроков уплаты налогов за 2020 год на следующий 2021 год.
РИА Новости13 июля в 06:11

СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

По факту смерти девочки в Среднеуральском женском монастыре следователями возбуждено уголовное дело, об этом сообщил врач-онколог Виктор Щипицын в обращении на странице в «ВКонтакте» Всеволода Могучева.
СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

Тіна Кароль і російські артисти відмовилися від безкоштовних концертів у день тиші в Білорусі

Раніше повідомлялося, що в Білорусі напередодні президентських виборів запланований ряд безкоштовних концертів за участю представників української, білоруської та російської естради.

Голова ЦВК Білорусі назвала «політичною аферою» альтернативний підрахунок голосів

Голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина заявила, що платформа «Голос», створена для альтернативного підрахунку голосів на виборах президента, є «політичною аферою» і «злочинним проєктом» і спрямована на «організацію масових заворушень».

Коли Росія використає ядерну зброю - несподівана заява команди Путіна

Генштаб збройних сил РФ у новому матеріалі для газети Міноборони країни "Красная звезда" виступив з гучною заявою - там наголосили, що Росія застосує ядерну зброю, якщо по її території буде проведена будь-яка ракетна атака.

Российские банки сообщают о росте интереса налоговой к счетам клиентов

Налоговые органы стали направлять больше запросов банкам о предоставлении данных о счетах клиентов, сообщает РИА "Новости" со ссылкой на обращение Ассоциации банков России (АБР) к руководителю Федеральной налоговой службы (ФНС).

«Володя – хороша людина»: Лукашенко охарактеризував Зеленського

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів про своє ставлення до президента України Володимира Зеленського/ Так, в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону Лукашенко назвав Зеленського хорошою і розумною людиною, але висловив сумнів, що той досягне успіху в управлінні країною.

Вибух у Бейруті: на Кіпрі допитали російського бізнесмена - власника судна з нітратом амонію

Вибухонебезпечний вантаж зберігався в порту столиці Лівану з 2013 року, коли його конфіскували з судна, що належить російському бізнесменові Ігорю Гречушкіну, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

Суд відмовив СБУ та прокуратурі арештувати майно і корпоративні права телеканалу «112 Україна»

Шевченківський суд столиці не дозволив СБУ та прокуратурі арештувати майно і корпоративні права телеканалу "112 Україна", - про це йдеться у офіційному повідомленні мовника.