Обозреватель
Обозреватель

В Україні підвищили ціни на газ для населення: скільки платитимемо

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні з 1 серпня перестали регулювати тариф на газ для населення. Поступово це призведе до подорожчання блакитного палива.
Подробнее о событии
Обозреватель
Апостроф
Час Пик
Fotoinform

Небезпечний рівень радіації виявили вчені на Місяці

В американському космічному агентстві запевнили, що на борту всіх капсул екіпажу космічних кораблів «Оріон», які доставлять людей на Місяць, будуть встановлені детектори випромінювання та безпечне укриття.

Без червоної доріжки та глядацької зали. Відкрився 11-й Одеський кінофестиваль — як це було

Фото: прес-служба ОМКФ У п’ятницю ввечері замість можливості вийти на червону доріжку, вистелену перед Одеським оперним театром, глядачам транслювали "церемонію" нового формату.

Дружина Зінченка опублікувала відверте фото, яке може видалити через чоловіка

Зінченко зробив несподіваний подарунок дружині - відео "Якщо це фото пропаде з моєї стрічки, значить я отримала знатного прочухана від білявого", — натякнула вона на зовнішність свого чоловіка.

Глава Минобороны Арцаха: Подразделения АО, нанося противнику многочисленные потери, успешно срывают его планы

Министр обороны Республики Арцах (Нагорно-Карабахской Республики (НКР)), командующий Армией обороны Арцаха, генерал-майор Джалал Арутюнян выступил с боевым призывом: Соотечественники, по происшествии примерно 4 лет после боевых действий 2016 года противник вновь прибег к силе оружия, полагая, что именно этим путем сумеет решить арцахский вопрос в свою пользу.

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.

Швеція заявила в ООН про глобальну загрозу через анексію Криму та війну на Донбасі

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше президент України Володимир Зеленський в своєму відеовиступі для ООН з нагоди 75-ї річниці створення організації заявив, що анексія Криму та війна на Донбасі схожі на спроби Росії повернутися до розподілу сфер впливу, що свого часу стало причиною Другої світової війни.

Зеленський заборонив навчальні польоти літаків АН-26 та їх аналогів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що президент Володимир Зеленський доручив міністру оборони Андрію Тарану заборонити навчальні польоти літаків Ан-26 та їх аналогів у Збройних Силах.