112.ua112.ua

В Україні відновлять авіасполучення з 5 червня

В Україні з 5 червня відновлять внутрішнє авіасполучення. Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів України під час засідання, яке транслювали в ефірі " 112 Україна". Також уряд планує відновити міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.
Реклама
Реклама

Поліція розпочала розслідування стосовно 10-річного сина Роналду

Португальська поліція розпочала розслідування після того, як у мережу потрапило відео з 10-річним сином футболіста Кріштіану Роналду, який самостійно керував гідроциклом Про це повідомляє The Sun.

Украина после ослабления карантина резко нарастила импорт товаров

«Завершение жесткой фазы карантина дало толчок для восстановления экономической активности — что, в частности, изменило тренд по поставкам импорта в Украину», — говорится в сообщении.
Реклама
Реклама
Реклама

РОК закликав до єднання державницьких сил

14 липня Рух опору капітуляції опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook відкрите звернення, у якому закликав усіх державницькі сисли України до формування спільних вимог, спільного плану дій та побудови суспільної платформи української єдності.
Реклама

Microsoft рассказала про Xbox Velocity Architecture

При разработке Xbox Series X было очень важно обеспечить превосходный баланс мощности, скорости и производительности, гарантируя, что ни один компонент не будет сдерживать творческие амбиции лучших создателей в мире, позволяя им создавать действительно преображающие игровые впечатления следующего поколения, невозможные в предыдущих поколениях консоли.

Эрдоган и Трамп договорились сотрудничать по вопросу Ливии

Президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган и лидер США Дональд Трамп провели телефонные переговоры, в ходе которых обменялись мнениями по двусторонним вопросам и ситуации в регионе, в том числе по ливийскому кризису.
Реклама

Рада спростила роботу ФОПів: внесено зміни до Податкового кодексу

Верховна Рада прийняла Закон №2524 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців".

Викликає імунну реакцію. Вакцина проти COVID-19 у США успішно пройшла першу фазу дослідження

«Було встановлено, що вакцина проти Covid-19, розроблена біотехнологічною компанією Moderna у партнерстві з Національним інститутом здоров’я США, викликає імунну реакцію у всіх добровольців, які отримали її в ході першої фази дослідження», — йдеться в повідомленні.
Реклама
Реклама

Кораблі НАТО увійшли в Чорне море для навчань з Україною і Болгарією

У Чорне море увійшли кораблі Постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2) і Постійної протимінної групи НАТО (SNMCMG2), які братимуть участь у двох регіональних навчаннях, організованих флотами Болгарії та України.

США нададуть Україні ще майже $1,8 млн для боротьби з COVID-19

США нададуть Україні нову порцію фінансування майже на $1,8 млн, що буде спрямована на підтримку діяльності Міжнародної організації з міграції на сході України для запобігання поширенню COVID-19 Про це повідомила пресслужба посольства США у Facebook.
Реклама
Реклама

Кремль зацікавлений у ворожнечі між Україною і Польщею – історик (огляд преси)

Адже, як твердить історик Богдан Гудь, від поділів Речі Посполитої, коли Правобережна Україна, і Волинь зокрема, потрапили до складу Російської імперії, формувалися українсько-польські конфлікти, апогеєм яких стали події 1943-1944 років.
Реклама