Lviv Comments.ua
Lviv Comments.ua

В Україні відзначають Різдво Івана Хрестителя та свято Купала

За наказом Ірода Антипи Іванові Хрестителю відтяли голову. Свято Різдва Івана Хрестителя відоме ще з четвертого століття. Проповіді на цей празник знаходимо у святих Івана Золотоустого, Амвросія і Августина.

Какие модели PEUGEOT и CITROEN представят на выставке «АГРО-2020»

Познакомьтесь лично с коммерческими автомобилями PEUGEOT и СІТRОЁN – на выставке "АГРО-2020" (11-14 августа), ВДНХ Экспоцентр Украины, фирменный стенд на центральной аллее около павильона № 6.Коммерческие модели PEUGEOT и СІТRОЁN уже заслужили отличную репутацию в Украине: выносливые, надежные, экономичные автомобили – настоящие партнеры для бизнеса.
Какие модели PEUGEOT и CITROEN представят на выставке «АГРО-2020»

Forbes назвав найбільш високооплачуваних акторів у світі

До десятки щорічного списку акторів з найвищими річними доходами також увійшли Бен Аффлек (55 мільйнів доларів), Він Дізель (54 мільйони доларів), зірка Боллівуду Акшай Кумар (48,5 мільйона доларів) та творець бродвейських мюзиклів Лін-Мануель Міранда (45,5 мільйона доларів).

«Донбасс обезлюдеет, причем в самые короткие сроки»: идеолог «ДНР» прогнозирует «большие перемены» на Донбассе

Экс-помощник президента РФ Владимира Путина Владислав Сурков не задумывался о том, что будет с «ЛДНР» и Украиной в будущем, когда начал проект «Новороссия» в Украине.

Россия может изменить налоговые соглашения с Швейцарией и Гонконгом

В ходе совещания в формате видеоконференции Владимира Путина с членами правительства вице-премьер Алексей Оверчук заявил, что Россия может изменить соглашения об избежании двойного налогообложения с Швейцарией и Гонконгом.

Польські ЗМІ повідомили, що ОМОН у Мінську стріляв патронами виробництва Польщі

Польський журналіст Славомір Сєраковський, який перебуває у Мінську, стверджує, що знайшов на вулицях гільзи від патронів виробництва Польщі, що використовувалися білоруськими силовиками.

Євросоюз пригрозив санкціями за сфальшовані вибори в Білорусі

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у вівторок ввечері оприлюднив заяву від імені 27 країн-членів Євросоюзу щодо подій у Білорусі, у якій міститься погроза санкцій за насильство і фальсифікації виборів.

Половина українців висловилася за відновлення повноцінних зв’язків із населенням непідконтрольних територій

Половина українців (53%) висловилася за відновлення транспортного сполучення і повноцінних зв'язків із населенням непідконтрольних уряду України територій, свідчать результати нещодавнього опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), повідомляє прес-служба Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україна.