Голос Карпат.ІНФО
Голос Карпат.ІНФО

В Ужгороді лялькарі готують для малечі «Казкові вікна на Театральній»

Саме такий флеш-арт влаштують закарпатські лялькарі у вівторок 30 червня 2020 на честь закриття свого 39 театрального сезону, інформує ПроЗахід. В умовах карантину актори та ляльки попрощаються з улюбленими глядачами з вікон своєї театральної домівки до наступного, 40-го сезону.

Google начала скрывать полный URL сайтов с целью борьбы с мошенниками

Стоит отметить тот факт, что сокрытие полного URL-адреса сайтов теперь является чем-то вроде полевым экспериментом компании Google, однако он пока что не в полной мере отражает все те особенности, которые в дальнейшем команда хочет внедрить.

Экс-адвокат Трампа заявил, что тот победил на выборах при помощи России

Экс-адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коэн опубликовал предисловие своей книги и пообещал рассказать, как американский лидер якобы занимался обманом на президентских выборах при помощи России.

Мишустин поручил Минэнерго внести проект по энерготарифам в ДФО

Российский премьер Михаил Мишустин поручил Минэнерго России внести до 1 сентября на рассмотрение правительства законопроект по энерготарифам в Дальневосточном федеральном округе, передаёт РИА Новости.

Протести у Білорусі: ЗМІ повідомляють про плани Лукашенко виступити з екстреним зверненням до народу

Раніше глава Ради республіки (верхньої палати білоруського парламенту) Наталія Качанова заявила, що Лукашенко почув думку трудових колективів і доручив розібратися з фактами затримання громадян в останні декілька днів.

У Дніпрі викрили конвертаційний центр з оборотом у 500 млн гривень

Міжрегіональний конвертаційний центр з щомісячним оборотом 500 млн гривень Служба безпеки України ліквідувала в Дніпрі, в той час, як раніше СБУ викрила "Укрбуд" на мільйонних оборудках з державними коштами при будівництві в Чорнобильській зоні.

Крюківський вагонобудівний завод придбав для лікарні «Правобережна» сучасний апарат інтенсивної терапії

Тож із предметом придбання визначилися, уклали договір із постачальником, перерахували стовідсоткову передплату, отримали та передали лікарні сучасний апарат інтенсивної терапії.

Президент Литвы призвал не называть Лукашенко легитимным президентом

Президент Литвы Гитанас Науседа считает, что Александра Лукашенко нельзя называть легитимным главой государства, так как в Белоруссии не было свободных демократических выборов.

Експерти в США попередили про нове програмне забезпечення пов’язаних із Росією хакерів

Агентство США з національної безпеки (АНБ) спільно з Федеральним бюро розслідувань випустили доповідь із кібербезпеки, в якому попередили про раніше невідомі російські шкідливі програми.

США відновили прийом біженців

«Програма прийому біженців, прохання яких схвалені, відновила роботу з 30 липня з дотриманням всіх заходів безпеки у зв'язку з Covid-19», - зазначив він.

Енергоатом та Укрзалізниця не будуть підлягати приватизації взагалі – міністр

Міністр наголосив, що державні підприємства, які є стратегічно важливими для життєдіяльності суспільства, енергетичної незалежності та обороноздатності держави, не будуть підлягати приватизації.