TCH.ua
TCH.ua

В одному з білоруських міст ОМОН опустив щити і відмовився від штурму

У білоруському місті Кобрин ОМОН опустив щити і відмовився від протидії мітингувальників, які вийшли на вулиці через попередні результати виборів президента країни, на яких, очевидно, лідирує чинний глава держави. Про це повідомляє телеграм-канал «Білорусь головного мозку».
Подробнее о событии
TCH.ua
Показать все источники

В России предложили выплачивать пособия безработным с детьми бессрочно

Федерация независимых профсоюзов России подготовила проект генерального соглашения между Правительством, объединениями профсоюзов и работодателей на 2021–2023 годы, в котором предлагает установить выплату повышенного пособия для безработных, имеющих детей.

Экс-министр Украины рассказал о «тварях», уничтожающих нацию

Катастрофой грозит Украине сокращение финансирования медицины, виноваты в этом «твари» в лице киевских властей, заявил экс-министр транспорта и связи страны Евгений Червоненко 20 сентября в эфире телеканала «112».

Конструктор ракет Ефремов оценил слова Трампа о краже РФ разработок

Ранее американский президент Дональд Трамп заявил, что Россия якобы создала свое гиперзвуковое оружие после того, как получила информацию о подобных технологиях от администрации Барака Обамы.

В США пригрозили России ультиматумом по ДСНВ

Ранее «Профиль» сообщил, что США готовы продлить действующий Договор о сокращении стратегических наступательных вооружений (ДСНВ-3), но на «некоторый период времени» и на определенных условиях – если Россия и США смогут уладить вопрос верификации и выйти на политически обязывающие соглашения.

Додаток Google Фото отримав новий дизайн меню

Додаток Google Контакти отримав дві нові функції Google ліквідувала весь вуглецевий слід з моменту заснування компанії YouTube видалив функцію PiP для користувачів iOS 14 Оновлене меню загального доступу Google Фото втрачає довгий список програм.

Работу по интеграции России и Белоруссии предложено активизировать

Заседание Группы высокого уровня, которое пройдет в сентябре, может придать дополнительный импульс работе по некоторым интеграционным «дорожным картам» Белоруссии и России, заявил госсекретарь Союзного государства Григорий Рапота.

Складніше, ніж знайти чоловіка. Як вибрати надійний, тихий і довговічний холодильник

Прийнято вважати, що для сім'ї з одного-двох чоловік варто вибирати холодильник об'ємом 250 л, а на кожну наступну людину додають 50 л, тобто, якщо агрегатом будуть користуватися п’ять чоловік, потрібно вибирати об'єм 350 л. Але тут все відносно і залежить від харчових звичок сім'ї - можливо, ви обійдетеся меншим або більшим об'ємом.

В Україні запустили виробництво нової моделі авто

Зараз за завданням замовника, конструкторами Заводу розроблено технічну документацію, а виробництвом освоєно випуск нової моделі – бортового автомобіля АТ-2/1 на шасі DAYUN CGC1120, колісної формули 4х2, вантажопідйомністю до 8 тонн.

Британців штрафуватимуть на 10 тис. фунтів за порушення самоізоляції

Уряд Великої Британії підвищив до 10 тис. фунтів стерлінгів (близько $ 13 тис.) розмір штрафу за порушення наказу про самоізоляцію, пов'язаного з коронавірусом COVID-19, повідомляє "Бі-бі-сі".

«Укрзалізниця» відновила продаж квитків і посадку пасажирів на низці станцій у Західній Україні

У зв'язку зі зміною епідемічної ситуації, "Укрзалізниця" з 21 вересня відновить продаж квитків і посадку пасажирів у містах Івано-Франківськ, Коломия, Ізмаїл, Дубно, Тернопіль, Чернівці, а також у Новоселицькому та Рівненському районах, де раніше продаж квитків був тимчасово припинений.

У німецькому Бундестазі не змогли проголосувати за проект резолюції щодо «Північного потоку - 2»

Депутати німецького Бундестагу не змогли 18 вересня проголосувати за резолюцію щодо "Північного потоку-2", оскільки на розгляд було винесено два взаємовиключних проекти цього документа.