Россия проложит водовод в Крым по дну Черного моря — Вассерман

В России нашли способ решения проблемы водоснабжения Крыма. В скором времени приступят к реализации проекта по строительству водовода по дну Чёрного моря. Об этом в интервью ФАН заявил известный российский публицист Анатолий Вассерман.

Дружина екскандидата у президенти Білорусі Цепкало закликала світ визнати Тихановську президентом

Дружина екскандидата у президенти Білорусі Валерія Цепкало Вероніка записала відеозвернення до Світлани Тихановської, силовиків, білоруського народу та світової спільноти.

УЄФА скасував матч Ліги чемпіонів через COVID-19

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) скасував матч попереднього раунду Ліги чемпіонів між косовським клубом "Дріта" і північноірландським "Лінфілдом" через випадки захворювання на коронавірус в одній з команд.

LG представила гибкие «рулонные» дисплеи

В «Зоне неограниченной свободы дизайна» демонстрировались складные и прозрачные изделия следующего поколения – такие, в частности, как 65-дюймовый, 12.8-дюймовый рулонный OLED, 13.3-дюймовый складной OLED большого размера, 65-дюймовый сгибаемый OLED и 55-дюймовый прозрачный OLED с уровнем прозрачности 40%.

Forbes назвав найбільш високооплачуваних акторів у світі

До десятки щорічного списку акторів з найвищими річними доходами також увійшли Бен Аффлек (55 мільйнів доларів), Він Дізель (54 мільйони доларів), зірка Боллівуду Акшай Кумар (48,5 мільйона доларів) та творець бродвейських мюзиклів Лін-Мануель Міранда (45,5 мільйона доларів).

Xiaomi представила Redmi K30 Ultra

Смартфон отримав добре знайомий нам дизайн і став 7 моделлю серії K30. Його технічні характеристики вже у базі даних Pingvin Pro.

Почніть політичний діалог: Очільники МЗС восьми європейських країн закликали уряд Білорусі припинити переслідування

"Президентські вибори, що відбулися в Білорусі 9 серпня 2020 року, не відповідали міжнародним зобов'язанням Білорусі та всесвітньо визнаним демократичним стандартам та верховенству права, а також не були вільними та справедливими", - заявили міністри закордонних справ.

Суддю Конституційного суду Іспанії затримано через домашнє насильство

Цивільна гвардія Іспанії затримала суддю Конституційного суду Фернандо Вальдеса після того, як його звинуватили у жорсткій сварці з дружиною та ймовірному гендерному насильстві.