Украинская правда
Украинская правда

«Віцемера» Ялти звільнили за висловлювання про протести в Білорусі

Звільнили з посади білоруського чиновника Михайла Загорцева, який днями був призначений "віцемером" Ялти в окупованому РФ Криму, а до цього підтримав протести в Білорусі.

В Совфеде не поддержали идею Минфина сократить численность военнослужащих

Ранее «Известия» сообщили, что Минфин предложил провести реформу Вооруженных сил РФ, которая позволит сократить расходы бюджета, в частности, за счет сокращения штатной численности военнослужащих на 10%.

У Києві водій Toyota не пропустив жінку на пішохідному переході та збив її: з’явилося відео

Попередньо встановлено, що водій автомобіля Toyota, повертаючи з вулиці Вавілових на вулицю Щусєва, не пропустив жінку, яка переходила дорогу регульованим пішохідним переходом, та здійснив на неї наїзд.

Иркутское Заксобрание согласовало Ситникова на пост первого зампреда правительства региона

"По результатам тайного голосования Ситников Руслан Леонидович согласован к назначению на должность первого заместителя председателя правительства Иркутской области", - сказал спикер Заксобрания Александр Ведерников.

В Казахстане назначили выборы в нижнюю палату парламента на 10 января 2021 года

Президент Казахстана Касым-Жомарт Токаев подписал указ о назначении выборов депутатов нижней палаты парламента (Мажилиса) на 10 января 2021 года, сообщает пресс-служба главы республики.

Минобороны Армении: войска Азербайджана отступают на юге Карабаха

27 сентября Минобороны Азербайджана заявило, что начинает "контрнаступательную операцию" в ответ на действия ВС Армении, которые "обстреляли населенные пункты на линии соприкосновения в Карабахе".

Газпромбанк снизил минимальную ставку по потребительским кредитам

Газпромбанк снизил минимальную процентную ставку по кредиту наличными на 1 п.п. Теперь она составляет 5.9% годовых, применяется к суммам от 1.5 млн до 5 млн руб. и действует при условии личного страхования заёмщика.

Red Hat автоматизирует гибридные облака

Объявленная сегодня интеграция Asible Automation Platform и Red Hat Advanced Cluster Management означает, что теперь эти решения могут работать в тесной связке и позволяют предприятиям задействовать уже имеющиеся технологии в условиях облачного будущего.

Послання до Ради: військовий експерт оцінив перелічені Зеленським заслуги у оборонній сфері

Володимир Зеленський 20 жовтня виступив з посланням до Верховної ради, де велику увагу приділив здобуткам у сфері розвитку оборони та наголосив, що у 2020 році бюджет на армію став найбільшим в історії України.

Другий регіон в Італії планує запровадити комендантську годину

Кампанія, з центром в Неаполі, уникла першої хвилі епідемії, але за останній місяць в регіоні спостерігається неухильне зростання числа щоденних інфекцій, і в даний час вона займає друге місце за кількістю випадків серед 20 регіонів Італії після Ломбардії.

На Львівщині COVID-лікарні заповнені на 55%

Станом на 20 жовтня лікарні для заражених COVID-19 у Львівській області заповнені на 55,2 %. Про це під час брифінгу повідомив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, передає Львівський портал.

Євросоюз випустив «коронакризові» облігації, які користуються великим попитом

Нові загальноєвропейські облігації, розміщення яких почав Євросоюз у рамках програми зниження ризиків безробіття в надзвичайній ситуації SURE (Support to mitigate Unemployment Risks in an Emergency), викликали ажіотажний попит, повідомляє Financial Times з посиланням на один з банків, що стали організатором розміщення.

Чи повинна держава фінансово допомагати у лікуванні мого Covid-19?: Відповіді на всі запитання

Ще у квітні Верховна Рада ухвалила зміни до закону про Держбюджет на 2020 рік, згідно з якими було створено спеціальний фонд з боротьби з Covid-19 обсягом 64,7 млрд грн. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вже заявив, що на 2021 рік законопроект про Держбюджет не передбачає спрямування коштів на створення та фінансування такого окремого фонду.