Газета.ua
Газета.ua

Вчені навчилися діагностувати коронавірус по голосу хворого пацієнта

Дослідження опублікували в журналі IEEE Open Journal of Engineering in Medicine and Biology. Так, вченим вдалося встановити, що під час зараження Covid-19 у зв'язку з ураження повітряних шляхів різноманітність звукових сигналів, які можуть виробляти голосові зв'язки скорочується.
Подробнее о событии
Обозреватель
Газета.ua
Показать все источники

МВС Білорусі визнало, що силовики кидали гранати і застосовували спецтехніку

Якщо спершу силовики взагалі не давали ніяких коментарів щодо того, що відбувається у країні, то після масового поширення фото закривавлених протестувальників визнали: застосовували зброю.

Євросоюз несподівано для всіх почав захищати Путіна - що сталося

Офіційний Брюссель вже почав розробляти механізм, який дозволить команді президента РФ Володимира Путіна і країнам ЄС обходити санкції США, якими Вашингтон намагається заблокувати будівництво трубопроводу, який викликав розкол між провідними країнами світу.

Красноперов отреагировал на просчет украинских спецслужб в деле MH17

Заявление западных журналистов о вине Украины в катастрофе MH17 вряд ли рассмотрят, поскольку даже предоставленные Россией объективные данные не были приняты во внимание следствием, заявил в разговоре с корреспондентом «НьюИнформ» летчик-конструктор, майор ВВС и инструктор по высшему пилотажу на реактивных самолетах Андрей Красноперов.

Ревин назвал моторы, способные проехать 500 тыс. километров

У немецкого Volkswagen, который пересмотрел российскую линейку двигателей в пользу наддувных ДВС, до 2015 года имелся сверхнадежный и по-настоящему ресурсный восьмиклапанный «атмосферник» BSE 1.6 MPI с отдачей 102 л.с. В свое время он полагался сразу на несколько моделей компании, в том числе на Skoda Octavia II, Volkswagen Golf V и VI, Jetta V и Passat B6.

У Запорізькій області зареєстровано 937 випадків захворювання на COVID-19

За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 9 серпня у Запорізькій області зареєстровано 937 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Україна поки не буде скасовувати обов’язковий двотижневий карантин після перетину КПВВ на Донбасі

В Україні створять систему відстеження контактів хворих на коронавірус Глава уряду додав, що прикордонники мають право в окремих випадках приймати рішення про скасування обов’язкової самоізоляції.

Італійські вчені навчилися «стирати» неприємні спогади

Ідея видаляти неприємні спогади у вчених з'явилася завдяки вивченню реконсолідації пам'яті – процесу, за якого мозок відтворює спогади про події, що зберігаються в довготривалій пам'яті, та зміцнює їх.