1NEWS
1NEWS

Вчені виявили ділянки ДНК, які дозволять відрощувати втрачені кінцівки

Для цього вчені розглянули геноми двох видів риб, даніо-реріо (Danio rerio) і нотобранха Фурцера (Nothobranchius furzeri), які здатні відрощувати втрачені хвостові плавники.

Минобороны Армении: Армия обороны Карабаха вернула утерянные позиции

«После возвращения ряда боевых позиций, ранее утерянных подразделениями Армии обороны (Нагорного Карабаха), несколько десятков трупов противника, находятся на армянской стороне», — указали в армянском военном ведомстве.
Минобороны Армении: Армия обороны Карабаха вернула утерянные позиции

Вірменія і Азербайджан заявили про загибель цивільних

Обидві країни запровадили військовий стан, Вірменія також оголосила мобілізацію Жертви серед мирного населення Повідомляють, що недільна ескалація з її артобстрілами призвела до загибелі цивільних по обидва боки фронту.

Российские банки могут отказаться от выдачи кредитных карт

В письме на имя главы комитета Госдумы по финансовому рынку Анатолия Аксакова начальник правового управления АБР Сергей Клименко напомнил, что законопроект, направленный на защиту интересов заемщиков, предусматривает запрет банкам обуславливать выдачу ссуды (например, покупкой клиентом страховки и дополнительных услуг).

Любовний гороскоп на тиждень: астрологи дали поради для всіх знаків Зодіаку

Астрологи стверджують, що останні дні вересня і початок жовтня принесуть знакам Зодіаку кардинальні зміни в особистому житті: Тільці будуть насолоджуватися гармонією у стосунках з коханими, а Водоліям краще буде стримувати свої емоції, щоб потім не шкодувати про розрив.

Невролог назвал необычные симптомы инсульта

Помимо вышеназванных признаков острого нарушения кровоснабжения головного мозга стоит учитывать: высокое артериальное давление; гипертонический криз; онемение либо покалывания в области щеки, языка, кисти; слабость в кисти; выпадение полей зрения; двоение в глазах; головную боль с рвотой, вращательное головокружение, снижение активности, заторможенность, потерю сознания.

Відома американська модель підтримала Вірменію в карабаському конфлікті

Зірка реаліті-шоу, американська модель Кім Кардашьян закликала своїх підписників використовувати створену Вірменським національним комітетом Америки (АНКА) платформу для звернення до конгресменів.

На Донбасі минулої доби бойовики чотири рази порушили «режим тиші»

"Минулої доби, 27 вересня, на ділянках відповідальності українських підрозділів зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації", – йдеться в повідомленні.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

В міськраді Ужгорода відбулася зустріч із чеськими дипломатами

В Ужгородській міській раді сьогодні відбулася зустріч міського голови Богдана Андріїва з Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою та Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком.