Znaj.ua
Znaj.ua

Вчені виявили загадкові круглі об’єкти в глибокому космосі

Нагадаємо, що інсайдер назвав ціни на iPhone 12 без навушників і адаптера в комплекті.
Реклама

Суперечлива відмова від карантину. Економіка Швеції постраждала менше, ніж країни єврозони

У Швеції визнали помилки при боротьбі з пандемією Covid-19 "Економіка Швеції не залишилася неушкодженою, незважаючи на легкі карантинні обмеження, але ми вважаємо, що падіння ВВП у другому кварталі, ймовірно, буде на третину менше від того, що спостерігалося в єврозоні", — заявив експерт Capital Economics Девід Окслі.

Парламент никогда не назначит повторные выборы в Беларуси – Лукашенко

Белорусский парламент не ввергнет страну в череду предвыборных кампаний и не назначит повторные выборы, об этом президент Беларуси Александр Лукашенко заявил в ходе обращения с посланием к парламенту и народу страны во Дворце Республики во вторник.
Реклама
Реклама
Реклама

Херсон планируют включить в туристический маршрут по югу Украины

В рамках всеукраинского проекта «Путешествуй по Украине» было решено, что эти три южных города должны развиться как туристические достопримечательности, ведь в каждом из этих мест есть, что показать из архитектурного, исторического и культурного наследия.

Згадали Усика: Джошуа зізнався, про що говорив з Ф’юрі під час раптової зустрічі в Іспанії

Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBA, WBO і IBF Ентоні Джошуа розповів, про що говорив з володарем титулу WBC Тайсоном Ф’юрі під час їхньої випадкової зустрічі в іспанській Марбельї.
Реклама
Реклама
Реклама

Решение о смягчении правил строительства Nord Stream 2 не обжаловали

В Апелляционный совет по энергетике (Energiklagenævnet) при Министерстве окружающей среды Дании не поступило ни одной жалобы на принятое в начале июля Датским энергетическим агентством (DEA, Danish Energy Agency) решение о смягчении требований к судам, ведущим строительство газопровода «Северный поток-2».
Реклама
Реклама
Реклама

Google створила повноцінну соцмережу всередині програми Google Карти

Як згадувалося в блозі, якщо користувач Карт Google публічно поділився фотографіями, відгуками чи списками, тепер ви можете слідкувати за ними та одержувати його рекомендації, поради та поновлення на вкладці "Оновлення" в Картах Google.
Реклама
Реклама