Главком
Главком

Відсьогодні українці два тижні зможуть спостерігати парад планет

Повний парад планет розпочнеться 4 липня і триватиме два тижні, наступне таке явище станеться не раніше, ніж через 170 років. Про це повідомляє The Times Hub.
Подробнее о событии
Главком
5 канал (Україна)
Ракурс
Показать все источники

СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

По факту смерти девочки в Среднеуральском женском монастыре следователями возбуждено уголовное дело, об этом сообщил врач-онколог Виктор Щипицын в обращении на странице в «ВКонтакте» Всеволода Могучева.

Голова ЦВК Білорусі назвала «політичною аферою» альтернативний підрахунок голосів

Голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина заявила, що платформа «Голос», створена для альтернативного підрахунку голосів на виборах президента, є «політичною аферою» і «злочинним проєктом» і спрямована на «організацію масових заворушень».

Боялася постати перед судом. Стали відомі причини самогубства колишньої дівчини принца Гаррі Керолайн Флек

«Самогубство було скоєно на тлі нестійкого психічного стану, але причиною смерті був страх перед розголосом справи, спілкування з пресою і судом», - заявила коронерка Мері Хассел.

Миронівська птахофабрика завершила впровадження міжнародного стандарту Системи енергетичного менеджменту

Птахокомплекс Миронівської птахофабрики агролдингу МХП завершив впровадження міжнародного стандарту ISO 50001: 2018 Системи енергетичного менеджменту, незабаром на підприємстві очікують отримати відповідний підтверджувальний сертифікат, повідомили в компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Суд призначив заставу для чиновника Харківської ОДА

Суд частково задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє пресслужба САП, і взяв Винниченка під варту з можливістю внесення застави у розмірі 300 прожиткових мінімумів — 630600 грн.