УНН
УНН

Офіс Президента не тиснув на Смолія – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що тиску з боку Офісу голови держави на колишнього голову Національного банку України Якова Смолія не було, також жодних ризиків щодо стабільності курсу гривні через його відставку немає.
Подробнее о событии
iPress.ua
Новое Время (НВ)
ZIK
BBC Ukrainian
Украинская правда
УНН
112.ua

Родини загиблих під час участі в ООС отримають доплату до пенсії

Постановою передбачається призначити доплату 9 тис. членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Зеленський закликав Шмигаля оцінити вплив на економічну безпеку України приватизації або продажу акцій стратегічних підприємств, зокрема «Мотор Січі»

Президент України Володимир Зеленський звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з листом, в якому закликав невідкладно вжити спільно з апаратом Ради нацбезпеки і оборони і Службою безпеки України вичерпних заходів щодо захисту економічних інтересів держави, повідомляє прес-служба глави держави.

Винник і Кароль виступлять разом із російськими зірками на «агітаційних» концертах у Білорусі

Також на заходах виступлять зарубіжні зірки: репери Tyga і Saint Jhn, а також гурти Morandi та Boney M. Тіна Кароль виступить у Білорусі перед виборами 1+1 Більшість директорів і менеджерів російських виконавців відмовилися відповідати на запитання про участь їхніх підопічних у цих концертах.

Смартфон Redmi 9C выпустят в версии с NFC

В прошлом месяце в Европе был представлен бюджетный смартфон Redmi 9C, а теперь стало известно о скором дебюте данного устройства, только в версии с NFC.

Капітан корабля, що доставив в Бейрут селітру, яка вибухнула, щомісяця писав Путіну

Члени екіпажу російського судна, конфіскований вантаж з якого вибухнув в Бейруті, 11 місяців жили в порту і просили про допомогу навіть президента РФ Володимира Путіна.

Очередная порция обязательств в обмен на займ в 600 млн евро от ЕС

Искренне хочется верить в то, что экономика Украины начнет выходить из коронакризиса на устойчивый тренд роста, правда, пока те самые улучшения с объемами экспорта еще не означают тот самый долгожданный выход и, к сожалению, до сих пор этот разговор не вселяет уверенности.

Греція закриє на ніч більшість КПП на наземних кордонах, щоб стримати епідемію

Прагнучи обмежити поширення коронавірусу до Греції з Балкан, грецький уряд оголосив, що нічне закриття кордону між 11 вечора і 7 ранку пошириться з п'ятниці на всі сухопутні прикордонні переходи, які залишаються відкритими, за винятком одного з них.