У СИЗО, где находится Иван Сафронов, начались задержания журналистов

11 журналистов, которые пришли поддержать бывшего коллегу, советника главы Роскосмоса Ивана Сафронова, арестованного по делу о госизмене, задержаны у СИЗО «Лефортово», сообщает «Коммерсант».

Путин лишил каракулевых шапок высших офицеров и полковников ВС России

Как следует из документа, размещенного на официальном портале правовой информации, президент России Владимир Путин подписал указ, которым отменил ношение каракулевых шапок высшими офицерами Вооруженных сил, а также офицерами в звании полковника.

Під тиском США Huawei припинила випуск своїх флагманських процесорів

Процесори в є ключовими компонентами для мобільних телефонів Huawei Technologies припинить виробництво своїх флагманських процесорів Kirin в наступному місяці на тлі зростаючого тиску США на китайського технологічного гіганта.

Запаси газу у ПСГ України перевищили 23 млрд куб. м

Додамо, на території України без урахування Криму - 12 ПСГ загальною активною ємністю 31 млрд куб. м. Як повідомляв УНН, з листопада 2018 року ціна на газ для населення зросла до 8550 грн за тис. куб. м, з наступної весни її почали зменшувати.

Аерокосмічна промисловість створить фонд порятунку у розмірі $1,3 млрд

Кошти підуть на захист постачальників від подальшого скорочення діяльності і виробництва, а також для рекапіталізації і здійснення стратегічних інвестицій Британська аерокосмічна промисловість вирішила створити фонд у розмірі 1 млрд фунтів ($1,3 млрд) для підтримки постачальників.