Ридус
Ридус

У СИЗО, где находится Иван Сафронов, начались задержания журналистов

11 журналистов, которые пришли поддержать бывшего коллегу, советника главы Роскосмоса Ивана Сафронова, арестованного по делу о госизмене, задержаны у СИЗО «Лефортово», сообщает «Коммерсант».

Европейская федерация журналистов призвала ЕС принять меры для прекращения насилия против СМИ в Беларуси

Европейская федерация журналистов (EFJ) призвала Европейский Союз, Совет Европы и ОБСЕ принять срочные меры для прекращения насилия в отношении журналистов и граждан, которые участвуют в мирных протестах в Беларуси.

Путин заявил, что РФ сохранит приверженность ядерной сделке с Ираном

«Россия остается полностью приверженной Совместному всеобъемлющему плану действий (СВПД) по урегулированию вокруг иранской ядерной программы, заключение которого в 2015 году стало крупным политико-дипломатическим достижением, позволило отвести угрозу вооруженного конфликта, укрепило режим нераспространения ядерного оружия», — следует из заявления главы государства.

Загитова набрала 51 балл на ЕГЭ по русскому языку

Российская фигуристка Алина Загитова, которая поступает на журналистику в Российскую академию народного хозяйства и государственной службы (РАНХиГС), сдала Единый государственный экзамен (ЕГЭ) на 51 балл.

Представители США и РФ проведут переговоры в Вене по контролю над ЯО

«Спецпредставитель президента США по контролю над вооружениями Маршалл Биллингсли в Вене (Австрия) 17–18 августа встретится с заместителем министра иностранных дел России Сергеем Рябковым для обсуждения согласованных между сторонами вопросов, касающихся будущего контроля над ядерными вооружениями», — говорится в заявлении Госдепартамента.

ЦВК Білорусі відхилив скарги на невизнання результатів виборів, їх подали всі кандидати, крім Лукашенка

Чому білоруси наважилися протестувати проти Лукашенка всупереч несамовитій жорстокості влади Нагадаємо, що всі кандидати в президенти Білорусі, крім Олександра Лукашенка, оскаржили результати виборів.

Нардеп Качура вимагає розпустити громадську раду при Мін’юсті за антиконституційне рішення щодо заборони Партії Шарія

Депутат Верховної Ради України Олександр Качура (фракція "Слуга народу") звернувся до міністра юстиції Дениса Малюськи з вимогою розпустити Громадську раду при Міністерстві юстиції через антиконституційну та політично заангажовану ініціативу Громадської ради щодо заборони діяльності політичних партій "Опозиційна платформа - За життя" (ОПЗЖ) та Партія Шарія.

У Білорусі у затриманого знайшли «посвідчення СБУ» з фото Бандери. Відео

У Білорусі на держканалі "Білорусь 1" показали сюжет про затримання опозиціонера активіста Юрія Воскресенського, де в кадрі показали нібито посвідчення з символікою СБУ і зображення Степана Бандери.

Зеленський заявляє, що Україна перебуває на межі другої хвилі COVID-19 і закликав посилити інформкампанію з протидії поширенню хвороби

У зв'язку з черговим антирекордом за кількістю виявлених хворих на коронавірус за добу президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність посилення інформування населення щодо протидії поширенню COVID-19.

Завтра рух на Кільцевій дорозі в Києві буде частково обмежено

У зв'язку з початком робіт із влаштування верхніх шарів асфальтобетонного покриття стало у суботу, 15 серпня, в Києві частково обмежать рух на Кільцевій дорозі після того, як стало відомо про обмеження руху на Шулявському шляхопроводі.

Уряд встановив нові правила перетину кордону України

Україна включала до червоного списку держави, де кількість нових випадків на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищувала аналогічний показник у нашій країні, або ж якщо приріст числа інфікованих у них за останні 14 днів перевищував аналогічний за попередні 14 днів на 30%.