Ридус
Ридус

У СИЗО, где находится Иван Сафронов, начались задержания журналистов

11 журналистов, которые пришли поддержать бывшего коллегу, советника главы Роскосмоса Ивана Сафронова, арестованного по делу о госизмене, задержаны у СИЗО «Лефортово», сообщает «Коммерсант».

МВД Белоруссии уточнило позицию об издевательствах над задержанными

Заместитель министра внутренних дел Белоруссии Александр Барсуков, который ранее заявил об отсутствии сведений об избиениях и издевательствах, уточнил свою позицию, как сообщает белорусская служба «Радио Свобода».

Путин предложил провести встречу глав стран-членов СБ ООН по Ирану

Kremlin Pool / Global Look Press Россия выступила с предложение в самое ближайшее время провести онлайн-встречу глав государств – постоянных членов Совета безопасности ООН с участием лидеров ФРГ и Ирана для обсуждения Совместного всеобъемлющего плана действий (СВПД) по иранской ядерной программе и формирования в зоне Персидского залива надежных механизмов обеспечения безопасности.

Зеленський заявляє, що Україна перебуває на межі другої хвилі COVID-19 і закликав посилити інформкампанію з протидії поширенню хвороби

У зв'язку з черговим антирекордом за кількістю виявлених хворих на коронавірус за добу президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність посилення інформування населення щодо протидії поширенню COVID-19.

ЦВК Білорусі відхилив скарги на невизнання результатів виборів, їх подали всі кандидати, крім Лукашенка

Чому білоруси наважилися протестувати проти Лукашенка всупереч несамовитій жорстокості влади Нагадаємо, що всі кандидати в президенти Білорусі, крім Олександра Лукашенка, оскаржили результати виборів.

«ЄС» вимагає скликати позачергову «коронавірусну» сесію Верховної Ради

«Вимагаємо від Зеленського припинити годувати українців обіцянками і нарешті зосередити увагу на захисті українського народу від пандемії коронавірусу», — підсумував народний депутат.

Компанії Коломойського в США отримали кредити через «коронакризу»

П'яти американським компаніям, які належать українським магнатам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, яких звинувачують у відмиванні грошей для купівлі американських активів, затвердили кредитування на суму в 13,3 мільйона доларів США через федеральну програму, спрямовану на збереження робочих місць під час пандемії коронавірусу.