Вторая фаза испытания вакцины от Covid-19 продлится до 28 июля

После окончания второй фазы институт Гамалеи подаст документы на регистрацию вакцины. Гинцбург отметил, что первые клинические испытания вакцины показали ее безопасность и эффективность.

Зупиніть беззаконня: Вероніка Цепкало закликала світ визнати Тихановську главою Білорусі

Дружина екскандидата в президенти Валерія Цепкала Вероніка закликала міжнародне співтовариство визнати кандидатку від опозиції єдиним легітимно обраним президентом Білорусі.

Експорт українського зерна перевищив 3,5 мільйона тонн

З початку 2020/21 маркетингового року (липень 2020 р. - червень 2021 р.) станом на 10 серпня 2020 р. експорт зернових з України перевалив за 3,5 млн т, при цьому експорт зернових у цьому сезоні на 1,6 млн т нижче результату за аналогічний період минулого маркетингового року (5,1 млн т).

Колесникова: Мы просим власти Беларуси не игнорировать волю людей, не топить ее в воде из водометов, не оглушать гранатами

Белорусская оппозиционерка Мария Колесникова отметила, что властям Беларуси сложно признать, что не иллюзорные кукловоды из-за рубежа, а сами белорусы хотят перемен.

Xiaomi представила Redmi K30 Ultra

Смартфон отримав добре знайомий нам дизайн і став 7 моделлю серії K30. Його технічні характеристики вже у базі даних Pingvin Pro.

Почніть політичний діалог: Очільники МЗС восьми європейських країн закликали уряд Білорусі припинити переслідування

"Президентські вибори, що відбулися в Білорусі 9 серпня 2020 року, не відповідали міжнародним зобов'язанням Білорусі та всесвітньо визнаним демократичним стандартам та верховенству права, а також не були вільними та справедливими", - заявили міністри закордонних справ.

АМКУ оштрафовал Укрзализныцю и еще четыре компании на 1 млн грн

Временная административная коллегия Антимонопольного комитета Украины (АМКУ) оштрафовала пять компаний на общую сумму более 1 млн грн за неподачу, предоставление не в полном объеме или предоставление недостоверной информации в рамках расследований нарушений конкурентного законодательства, сообщила 11 августа пресс-служба АМКУ.

За порно із 4-річною донькою, батьки-збоченці відсидять 12,5 років

Відео поширювали в Інтернеті за криптовалюту Жовтневий районний суд Кривого Рогу, що на Дніпропетровщині, присудив 12 років і 6 місяців позбавлення волі подружжю, яке в порно знімало свою 4-річну доньку.

ЦВК наполягає на законності заборони проведення виборів у 18 територіальних громадах на Донбасі

Як повідомляли Українські Новини, правозахисник заявив, що рішення Центральної виборчої комісії про заборону проведення місцевих виборів у 18 територіальних громадах Донецької та Луганської областей є незаконним.