АЗС припинили продаж «преміального» палива

Низка мереж автозаправних станцій в Україні тимчасово припинили продаж "преміальних" марок бензину й дизельного палива. Йдеться про мережі OKKO, WOG, KLO. Пояснили це рішення тим, що Кабмін ввів держрегулювання цін на пальне, встановивши максимальну торговельну надбавку до ціни.

С чего всё началось

Це пов'язано з тим, що продаж палива цих марок за ціною, встановленою Кабінетом міністрів на травень, є збитковою для мережі", - йдеться
в повідомленні ОККО.

Подробнее о событии

Интересное

Купівля рубля обвалилася в обмінниках. Курс російської нацвалюти на 22 червня

Курс рубля в обмінниках Києва станом на 22 червня: 10 російських рублів Купівля Продаж Середній 3,26 3,84 Максимальний 3,68 5,00 Мінімальний 2,00 3,70 Як повідомляли Українські Новини, експерти кажуть, що стабільність гривні - це тренд усього 2021 року.

Великий Барʼєрний риф опинився під загрозою

Якщо Великий Барʼєрний риф усе ж внесуть у список, це стане першим випадком, коли природний обʼєкт Всесвітньої спадщини опинився у переліку тих, що перебувають під загрозою, насамперед через вплив змін клімату.

В Москве задержана фигурант дела о нарушении санитарных норм депутат Людмила Штейн

Сотрудники полиции задержали в Москве муниципального депутата Басманного района Людмилу Штейн, которая проходит по делу о нарушении санитарных норм на незаконной акции протеста 27 января.