Новое Время (НВ)
Новое Время (НВ)

«Цунамі брехні». Трамп з моменту інавгурації понад 20 тисяч разів публічно сказав неправду — The Washington Post

The Washington Post повідомляє, що «цунамі брехні» все більше і більше вимальовується в риториці Трампа. Нагадаємо, що вперше в історії Twitter зазначив як недостовірний пост президента Дональда Трампа.

Вибори у Білорусі: силовики застосували проти мітингувальників світлошумові гранати, є поранені

У Мінську силовики застосували проти мітингувальників, які вийшли на вулиці після голосування на президентських виборах, світлошумові гранати Про це повідомляє TUT.BY у twitter.

Российские авиакомпании 10 августа возобновят полеты на курорты Турции

Полеты российских и турецких авиаперевозчиков, которые будут доставлять граждан страны в курортные турецкие города Даламан, Бодрум и Анталью, будут открыты 10 августа.

Уподобання українців щодо зберігання грошей (інфографіка)

Хочу отримати гроші до зарплати 💸 ”Такі настрої стримують розвиток української економіки, оскільки громадяни в інших країнах вважають за краще не зберігати гроші вдома, а вкладають їх у нерухомість або використовують депозити та інші фінансові інструменти”, – наголошується в дослідженні.

Татаров вимагав для Стерненка підозри у злочині, що передбачає довічне

Одіозний ексміліцянт часів Майдану Олег Татаров, якого днями призначили на посаду заступника керівника Офісу президента, минулого року як адвокат вимагав у слідчого СБУ оголосити підозру в умисному вбивстві та закінченому замаху на вбивство двох осіб активістові Сергію Стерненку.

Боротися з образливими назвами космічних об’єктів будуть у NASA

Співробітник адміністрації NASA з наукових досліджень Томас Зурбухен заявив, що назви космічних об'єктів повинні узгоджуватися з цінностями етнічного різноманіття та інклюзивності та показувати, що наука доступна для всіх.