Pingvin.pro
Pingvin.pro

WhatsApp запустив нову функцію проти дезінформації

WhatsApp, один з найпопулярніших месенджерів у світі, отримав нову функцію. Вона дозволятиме боротися з дезінформацією та підробними новинами. Функція називається «Пошук в Інтернеті» і доступна, наразі, тільки на кількох ринках.

С-400 и Тор-М2 закроют бомбардировщикам США дорогу в Калининград

Американцы прорабатывают нападение на Калининград Военный аналитик Центра военной и политической власти при Фонде защиты демократий Шейн Прейзуотер полагает, что для успешного прорыва системы ПВО Калининграда США необходимо больше стратегических бомбардировщиков.
С-400 и Тор-М2 закроют бомбардировщикам США дорогу в Калининград

МЗС РФ: Москва ніколи не підпише договір СНО-III на умовах США

Додамо, ще на початку 2019 року представники Росії направили до Конгресу США документ, в якому містяться вказівки на проблеми з дотриманням Сполученими Штатами положень Договору про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (ДСНО, неофіційна назва — СНО-III).

Світові ціни на нафту знизилися

Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у листопаді у понеділок зранку під час торгів впали в ціні до 43,14 долара за барель, передає УНН з посиланням на дані Bloomberg.

Пункт пропуску «Нові Яриловичі» на кордоні з Білоруссю відновив роботу

Нагадаємо, Кабінет міністрів України закрив пункт пропуску «Нові Яриловичі» на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області через паломників-хасидів, які не припиняли спроб потрапити в Україну на святкування єврейського нового року.

Коли світова економіка повністю відновиться від наслідків пандемії: новий прогноз Deutsche Bank

Попередні прогнози Deutsche Bank Фінансова установа підвищила свій прогноз щодо рівня світового ВВП до -3,9% після того, як у травні передбачала зниження показника в 2020 році на -5,9% у порівнянні з 2019 роком.

Капитан 1-го ранга ВМС США в отставке Табах: С военной точки зрения Украина может взять Донбасс завтра

Капитан 1-го ранга ВМС США в отставке Юрий (Гарри) Табах в интервью основателю интернет-издания "ГОРДОН" Дмитрию Гордону высказал мнение, что вопрос урегулирования конфликта на Донбассе более сложный, чем возвращение Крыма.