#ШоТам
#ШоТам

Як я створював Kabanchik.ua: ТОП-5 помилок стартапів та як їх уникнути

Ми розпитали в експерта Романа Кірігетова, які найбільш популярні помилки трапляються під час створення стартапу та як їх можна вирішити. Роман Кірігетов, колишній СЕО та співзасновник Kabanchik.ua. Зараз співзасновник та СЕО нового проєкту FlashBeats.

ЦБ продлил до конца года срок перевода пенсий на карты МИР

Центробанк продлил до конца 2020 года срок перевода пенсий и социальных начислений на карту МИР, сообщила директор департамента национальной платёжной системы ЦБ Алла Бакина в эфире телеканала «Россия 1».
ЦБ продлил до конца года срок перевода пенсий на карты МИР

Отель «Днепр» выкупили за деньги НБУ

Для покупки отеля «Днепр» в центре Киева привлекли кредитования банков «РВС БАНК» и «Сич» («Пауер Банк»), которые получили рефинансирование от НБУ на почти 1,8 млрд гривен.
Отель «Днепр» выкупили за деньги НБУ

Путин заявил, что борьба с коронавирусом в России еще не окончена

Москва, 28 сентября 2020, 19:40 — REGNUM Борьба с коронавирусом в России еще продолжается, гражданам необходимо соблюдать меры безопасности, заявил 28 сентября президент России Владимир Путин на заседании президиума Госсовета.

У Зеленського створили стратегію боротьби з корупцією: у чому її суть

Представляючи проект Антикорупційної стратегії, глава Національного агентства України з питань запобігання корупції Олександр Новіков зазначив, що створення такого документа є абсолютно необхідним кроком, адже 91% українців вважають корупцію серйозною або дуже серйозною проблемою.

Макрон потребовал от России предоставить объяснения по делу Навального

Выводы по ситуации с Алексеем Навальным должны быть сделаны исходя из информации, которую предоставит Россия, или ее отказа предоставить объяснения, заявил президент Франции Эммануэль Макрон.

Актор Єфремов розкаявся в п’яному ДТП і заявив про тиск адвоката – суд

Деталі: У суді додали, що сам адвокат Ельман Пашаєв також подав скаргу на вирок, в якій просить скасувати підсумкове рішення суду і направити справу в прокуратуру для подальшого додаткового розслідування.

Мальта хоче повернути зуб доісторичної акули, подарований 7-річному британському принцу

Мальта вимагає повернути зуб доісторичної акули, який подарував британському принцу Джорджу натураліст сер Девід Аттенборо, заявивши, що скам'янілість повинна бути виставлена на огляд на острові, де її знайшли.

Стан курсанта, який вижив під час катастрофи Ан-26, середньої тяжкості

Курсант Харківського університету Повітряних сил 20-річний В’ячеслав Золочевський, який став єдиним, хто вижив у катастрофі літака Ан-26, перебуває при свідомості у стані середньої тяжкості.

Близько 200 осіб затримано в Білорусі під час акцій протесту в неділю

Під час несанкціонованих масових заходів в Білорусі в неділю кількість затриманих збільшилася і склала близько 200 чоловік, повідомила агентству "Інтерфакс-Захід" офіційний представник МВС Ольга Чемоданова.