Новое Время (НВ)
Новое Время (НВ)

Японські медики заявили, що герпес пов’язаний з депресією. Як це працює?

Дослідницька група визначила, що при повторному зараженні білки SITH-1 утворюються в нюховій цибулині. Через їх виробництво надлишковий кальцій надходить в клітини мозку і вбиває їх, що було виявлено в ході експериментів з використанням культивованих клітин і мишей.

Россия может изменить налоговые соглашения с Швейцарией и Гонконгом

В ходе совещания в формате видеоконференции Владимира Путина с членами правительства вице-премьер Алексей Оверчук заявил, что Россия может изменить соглашения об избежании двойного налогообложения с Швейцарией и Гонконгом.

Белорусское госТВ сообщило о выявлении в Минске заполненного боеприпасами авто с номерами РФ

Белорусский государственный телеканал ОНТ сообщил, что микроавтобус с российскими номерными знаками, "полностью загружен боеприпасами, палатками и другими предметами для организации уличных беспорядков", был найден за городским торговым центром "Рига".

Хто з окупованого Донбасу може увійти до ТКГ, розповів Кравчук

Кравчук також додав, що рішення щодо Донбасу ухвалюються в Москві, проте якщо жителі окупованих територій почнуть висловлювати свою думку і заявляти про неї, «тоді Москва почує краще і також буде йти назустріч людям».

В Офісі генпрокурора обговорили співпрацю України і Нідерландів у справі MH17 напередодні чергових судових слухань в Гаазі

Заступник генпрокурора України Гюндуз Мамедов і посол Королівства Нідерланди в Україні Йоганнес де Мол обговорили шляхи подальшої співпраці в рамках розслідування всіх обставин авіакатастрофи в небі над окупованою частиною Донбасу.

Фінляндія тестуватиме мандрівників на COVID-19 після рейсу, де заражені були 16% пасажирів

Фінляндія запровадить обов'язкові тести на коронавірус і карантин для мандрівників з деяких країн з високим ризиком зараження, після того як 26 зі 157 пасажирів, які прибули зі Скоп'є, столиці Північної Македонії, показали позитивний результат на COVID-19.