Газета.ua
Газета.ua

Ярмоленко приніс перемогу «Вест Гему» над «Челсі»

На 72-й хвилині Вілліан зрівняв рахунок в матчі. На 78-й хвилині на полі з'явився український вінгер Андрій Ярмоленко. На 89-й хвилині гравець збірної України приніс "Вест Гему" перемогу.

ЗМІ опублікували кадр і відео з загибеллю протестувальника у Мінську

Інформаційне агентство Associated Press 15 серпня опублікувало кадр з відео, зробленого на другий день протестів - 10 серпня - в Мінську, на якому, нібито, "найімовірніше, відображено момент загибелі Олександра Тарайковського", похорони якого відбулися в суботу.

Протестувальники в Мінську зібралися біля держТБ, на телеканал «Білорусь 1» приїхали прес-секретар президента і спікер Верхньої палати парламенту

Портал TUT.BY повідомляє, що близько шостої години вечора до будівлі Белтелерадіокомпанії приїхали Наталя Кочанова (глава Ради республіки, екс-керівник адміністрації президента - ІФ) і прес-секретар президента Наталія Ейсмонт.

Снайпер ВСУ убил военнослужащего армии ЛНР

Сегодня в 19:30 вооруженные силы Украины открыли прицельный снайперский огонь на направлении Луганское — Логвиново, передаёт корреспондент «Донбасс Сегодня» со ссылкой на сообщение Представительства СЦКК в ЛНР.

Польща та США підписали угоду про посилене оборонне співробітництво

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак та держсекретар США Майк Помпео у суботу підписали угоду про посилене оборонне співробітництво, яка передбачає збільшення військового контингенту США у Польщі.

Відомий екс-нардеп вирішив балотуватися у мери Києва

Єгор Фірсов Нагадаємо: Якби найближчим часом проходили вибори Київського міського голови, найбільшу підтримку виборців на них отримав би чинний мер Віталій Кличко, далі йдуть Андрій Пальчевський і Олександр Попов.