F1analytic.com
F1analytic.com

Український ЗАЗ почав збирати Renault Arkana з московських комплектів (+ФОТО)

"Серійне виробництво Renault Arkana для українського ринку налагоджено на ЗАЗ в Запоріжжі з машинокомплектів, що поставляються з московського заводу групи Renault", - сказано в повідомленні на сайті Renault Ukraine.У повідомленні підкреслюється, що весь технологічний процес проходить з урахуванням всіх стандартів і вимог до виробництва.

Фінансування освіти збільшиться на 34 мільярди гривень

У проєкті Державного бюджету України на наступний рік запланували збільшити фінансування освіти на 34 млрд грн. Загальний бюджет, якщо не враховувати місцевий, становить 173,8 млрд грн. Про це повідомили на сайті Кабміну.

У США затримали жінку, яку підозрюють у спробі отруїти Трампа рицином

"Жінку, яку підозрюють у відправленні листа з отруйним рицином президенту США Дональду Трампу, заарештували під час спроби в'їзду в США з Канади на прикордонному переході в штаті Нью-Йорк", - йдеться в повідомленні.

Киберэксперт предупредил о риске использования голосовых помощников

Основатель сервиса разведки утечек DLBI Ашот Оганесян рассказал, какие опасности может представлять использование голосовых помощников — сервисов на основе искусственного интеллекта, распознающих речевые команды и выполняющих определенные действия.

Координатор ООН з гуманітарних питань в Україні закликала використовувати всі можливості для досягнення миру на Донбасі

Координатор ООН з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані закликала сторони конфлікту на Донбасі зробити все можливе для досягнення миру.

Мінфін підвищив ставку за річними ОВДП до 9,5%

Міністерство фінансів України на аукціонах із розміщення облігацій внутрішньої позики (ОВДП) у вівторок підвищило ставку відсікання річних ОВДП до 9,5% з 9,29% два тижні тому, проте цього виявилося недостатньо для утримання обсягів продажу на колишньому рівні.

Штати працюють над створенням коаліції проти Nord Stream 2 – Помпео

Як повідомляв Укрінформ, обидві палати Конгресу США ухвалили проєкт закону про оборонний бюджет на наступний рік, у якому передбачили введення санкцій проти компаній, що братимуть участь у добудові газопроводу "Північний потік–2".

Зеленський в ООН нагадав про російську окупацію Донбасу і Криму

На початку вересня прессекретарка українського президента Юлія Мендель повідомила, що президент Володимир Зеленський планує виступити на Генеральній асамблеї Організації Об'єднаних Націй в онлайн-режимі 23 вересня.