112.ua
112.ua

З 1 липня українцям дозволили в’їзд до Хорватії

З 1 до 15 липня Хорватія дозволила перетинати свої кордони громадянам третіх країн, у тому числі українцям, за дотримання певних умов. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби на своєму Телеграм-каналі.
Подробнее о событии
112.ua
Показать все источники

Врач оценил опасность обнаруженного в Китае вируса SFTS

Доцент кафедры внутренних болезней лечебного факультета Новосибирского государственного медицинского университета Владислав Митрохин оценил опасность вируса SFTS, о распространении которого ранее сообщили в Китае.

Американські дипломати закликають РФ припинити порушення прав людини кримських татар і залишити територію України

Посольство США в Україні закликало в Міжнародний день корінних народів світу Російську Федерацію припинити порушення прав людини кримських татар і піти з української території.

В WarnerMedia прокомментировали слухи о продаже WB Games

Эксперты говорят, что слухи о приобретении WB Games не заслуживали доверия и до опровержения: владельцы вряд ли хотят продать стабильно прибыльный бизнес, хоть и не такой крупный, как другие подразделения Warner Bros.

18-річна чемпіонка України в купальнику захопила мережу красою

18-річна чемпіонка України серед юніорів в бігу на дистанції 200 і 400 метрів Марія Буряк зібрала безліч захоплених відгуків в інтернеті, похвалившись своєю пляжною фотосесією на березі Дніпра.