Полиция отменила протокол на Брагара за якобы вождение под наркотиками

Национальная полиция отменила административный протокол на депутата Евгения Брагара за якобы вождение в состоянии наркотического опьянения, а патрульных, которые остановили народного избранника, наказали, сообщила пресс-служба Нацполиции в комментарии УП.

Подробнее о событии

Интересное

IT-ArtForum у Запоріжжі поєднає сучасне мистецтво та високі технології

До чого призвела закоханість митців у Запоріжжя Нагадаємо, що у серпні минулого року "Мистецький Форум" мав амбітну різнобічну мету: познайомити запоріжців особисто з видатними провідниками сучасної української культури; зв’язати більш тісними стосунками художників, письменників, музикантів, кінематографістів, видавців та менеджерів; закохати митців у Хортицю та Запоріжжя.

Антиолігархічний закон: що таке нова «податкова справедливість» та чому крупний бізнес б’є на сполох?, - Главком

Головний "шукач скарбів" проєкту № 5600 – голова профільного комітету з фінансів, податків та митної політики парламенту Данило Гетманцев Гетманцев був одним з головних лобістів законопроєкту про гральний бізнес.

Війна за справжність: за кілька кілометрів від лінії фронту відбудеться Нью-Йоркський літературний фестиваль

Коли ньюйоркців різних національностей, як і більшість українців, депортували, розстрілювали, вбивали голодом або "просто" — хоча, можливо, це і не найпростіше — навчили мовчати та забувати.

Патрисия Аркетт снимется в сериале о женщинах, борющихся за экологию

Речь пойдет о группе женщин из рабочего класса, которые объединились для борьбы за сохранение окружающей среды, узнав, что недалеко от их домов в Ниагара-Фолс захоронят около 20 тысяч тонн ядовитых отходов.