Главком
Главком

Закупівельні ціни на українську пшеницю різко впали

Очікувалося, що ціни поступово знижуватимуться по мірі виконання експортних контрактів та збільшення обсягу пропозицій, але 8 серпня всі основні експортери різко опустили закупівельні ціни в порту на 200-250 грн/т до 6250-6350 грн/т або $190-191/т.

В Україні зменшилося виробництво молока

Найбільше молока за вісім місяців 2020 року виробили у Полтавській області - 502,1 тис. тонн (на 2,9% менше, ніж за аналогічний період 2019 року); на другому місці - Вінницька (499,3 тис. тонн; на 5,3% менше); на третьому - Хмельницька (449,4 тис. тонн; на 0,8% більше) області.
В Україні зменшилося виробництво молока

РФ требует от США уточнить данные о поддержке террористов в Крыму

Российские дипломаты в США потребовали от американских властей объяснений по поводу репортажа телеканала NBC, в котором говорится о помощи Вашингтона «украинским подразделениям, воюющим с силами РФ в Крыму».

Шахрайство з нерухомістю на понад 27 млн грн – повідомлено про підозру групі осіб, серед яких колишній слідчий та адвокат (ФОТО)

За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру організатору та трьом членам злочинної групи у шахрайстві з нерухомістю на загальну суму понад 27 млн грн (ч. 4 ст. 190 КК України).

Білоруський опозиціонер вислухав обвинувачення і оголосив голодування

Член президії Координаційної ради опозиції Білорусі Максим Знак, якого раніше було затримано в штабі екс-кандидата в президенти Віктора Бабарико, оголосив голодування, не погоджуючись з висунутим йому обвинуваченням.