Зеркало недели
Зеркало недели

Заяви про «консенсус» щодо «особливого статусу» ОРДЛО перебільшені - учасник ТКГ

Водночас журналіст зазначив, що у нього, як у представника ОРДЛО, є велике питання до статті 3 Закону, оскільки вона передбачає недопущення "відповідно до закону" кримінального переслідування "учасників подій на території Донецької, Луганської областей".

«Очередное судейское убийство «Спартака». «Фратрия» призвала уволить Кашшаи и выступила против главы РФС Дюкова

«Фратрия», фанатское объединение и движение болельщиков спортивного общества «Спартак», опубликовала заявление по итогам скандального матча 1-го тура РПЛ против «Сочи» (2:2). Фанаты «Спартака» призвали уволить главу департамента судейства РФС Виктора Кашшаи и выступили против президента РФС Александра Дюкова.

Более 10 авиакомпаний в РФ возобновят полёты в курортные города Турции

1 августа Россия возобновила регулярное международное воздушное сообщение с рядом государств, российские и иностранные авиакомпании выполнили 128 рейсов, перевезено более 38,5 тыс. пассажиров, — говорится в сообщении.

Під тиском США Huawei припинила випуск своїх флагманських процесорів

Процесори в є ключовими компонентами для мобільних телефонів Huawei Technologies припинить виробництво своїх флагманських процесорів Kirin в наступному місяці на тлі зростаючого тиску США на китайського технологічного гіганта.

Прем’єр Британії заявив про необхідність відкрити школи у вересні

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що відкриття шкіл у вересні є соціальним, економічним і моральним імперативом, і наполягав на тому, що вони зможуть безпечно працювати, незважаючи на загрозу з боку пандемії.

Трамп спростував повідомлення ЗМІ про бажання додати свій портрет до барельєфа на горі Рашмор

Раніше газета New York Times і телеканал CNN повідомили, що помічники господаря Білого дому зверталися до губернатора Південної Дакоти Крісті Ноем у минулому році з питання додавання портрета Трампа до монумента з чотирма президентами.