LB.ua
LB.ua

Зеленський доручив до 20 липня дістати затонулий танкер Delfi в Одесі

Президент Володимир Зеленський доручив ліквідувати наслідки аварії танкера Delfi в Одеській області. В іншому випадку цим питанням займатимуться правоохоронці. Він звернувся до представників компанії-власника танкера і зазначив, що необхідно підключити конвейєрну роботу.
Подробнее о событии
Украинская правда
LB.ua
TCH.ua
Показать все источники

Россия и Мальта согласовали повышение налога на дивиденды

«13 августа 2020 года компетентные органы Российской Федерации и Мальты согласовали проект протокола о внесении изменений в Конвенцию между правительством Российской Федерации и правительством Мальты об избежании двойного налогообложения и о предотвращении уклонения от налогообложения в отношении налогов на доходы», — говорится в сообщении Минфина России.

Прем’єр Болгарії представив проєкт змін до Конституції і заявив про готовність до відставки

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов заявив, що піде у відставку, якщо парламент схвалить його плани з призначення виборів до Великих народних зборів для зміни Конституції.

Міністр фінансів пояснив значні переваги підвищення мінімальної зарплатні

Сергій Марченко вважає, що бізнес, який платить своїм найманим працівникам легальну заробітну плату, що є набагато вищою за мінімальну, ніяких суттєвих змін не відчує, тобто від цього нічого не втратить, а буде лише позитив.

Українець збільшив запас ходу електромобіля Nissan Leaf до 650 км

Як пише HEvCars, спочатку Дмитро довів ємність батарей свого Nissan Leaf 2014 року до 44 кВтг, завдяки чому машина стала проїжджати на одному заряді 450 км. Тепер же він збільшив ємність до 62 кВтг і досяг значного показника у 650 км. Nissan Leaf 2014 року зі АКБ на 62 кВтг.

Против трех адвокатов Сафронова возбудили дисциплинарные производства

Адвокатская палата Москвы возбудила дисциплинарные производства в отношении трех адвокатов, представляющих интересы бывшего журналиста "Коммерсанта", советника главы "Роскосмоса" Ивана Сафронова, передает РИА "Новости" со ссылкой на руководителя "Команды 29" Ивана Павлова.

Загитова набрала 51 балл на ЕГЭ по русскому языку

Российская фигуристка Алина Загитова, которая поступает на журналистику в Российскую академию народного хозяйства и государственной службы (РАНХиГС), сдала Единый государственный экзамен (ЕГЭ) на 51 балл.

Головний податківець країни збирається тугіше затягнути податкову петлю на шиї українців, - економіст Олексій Кущ

Головний податківець країни Олексій Любченко в інтерв'ю розповів, що в країні – багато грошей, особливо у малого бізнесу і дрібних фермерів, в яких можна вилучити десятки мільярдів гривень нових податків.

Зеленський заявляє, що Україна перебуває на межі другої хвилі COVID-19 і закликав посилити інформкампанію з протидії поширенню хвороби

У зв'язку з черговим антирекордом за кількістю виявлених хворих на коронавірус за добу президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність посилення інформування населення щодо протидії поширенню COVID-19.

Кулеба озвучив сценарій у випадку відторгнення Заходом Білорусі

Кулеба зазначив, що Росія на дипломатичному рівні бажає "добра і здоров'я білоруському народу", але на практиці ослаблена і відторгнута Заходом Білорусь стане легкою здобиччю для Російської Федерації.

Міністерство поки що не отримувало від Ярославського офіційної пропозиції щодо ХДАВП - Уруський

Офіційної пропозиції від бізнесмена Олександра Ярославського щодо залучення $1 млрд для відновлення Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП) поки що не надходило, але міністерство готове розглянути всі пропозиції потенційних інвесторів, заявив віце-прем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.