Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди з Францією щодо покращення водопостачання в Києві

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію Рамкового договору між Кабінетом міністрів і урядом Французької Республіки про офіційну підтримку проекту з покращення водопостачання в місті Києві, який Верховна Рада ухвалила 1 липня, повідомляє прес-служба глави держави в середу.

Подробнее о событии

Показать все источники
Интересное

Латвийская промышленность не оправдала ожиданий чиновников

Работать лучше не стали Латвия также не достигла цели повысить производительность труда в обрабатывающей промышленности в 2020 году на 40% по сравнению с 2011 годом, а также не была достигнута цель добиться прироста обрабатывающей промышленности к 2020 году на 60%.

Пожежі в Туреччині: затримано одного підозрюваного в підпалах лісів

Читайте також: У турецькому Бодрумі спалахнули нові пожежі: туристів і місцевих евакуюють — фото, відео Голова країни також пообіцяв в найкоротший термін ліквідувати наслідки пожеж та повідомив, що у Туреччини є сили та засоби, щоб компенсувати будь-які збитки.

Глава USADA призвал обнародовать результаты тестирования российских спортсменов на допинг

Глава Антидопингового агентства США (USADA) Трэвис Тайгарт призвал обнародовать результаты антидопингового тестирования всех российских спортсменов и раскритиковал Международный олимпийский комитет.